Peřiňáky do moderních domácností

Peřiňáky do moderních domácností

Praktický kus nábytku, na který se dnes možná trochu pozapomíná, ale v domácnostech našich babiček měl pevné místo? Peřiňák! I v moderním domě ho využijeme a rozhodně neudělá ostudu.

Nechce se vám stlát?

Kam s lůžkovinami, když se nám nechce stlát postel? Kde uskladnit peřiny pro návštěvy? Kam uložit sezonní přikrývky? Odpověď je vždy shodná: do peřiňáku. Stačí ho otevřít, vyndat, co je potřeba a zase zavřít. Dovnitř nikdo neuvidí a všechno máme hned po ruce.

Praktické řešení

Peřiny a polštáře se dají uložit pod postel. To může být řešení, ale ne v každé domácnosti. Někdo nemá úložný prostor pod postelí, jiný ho ani nechce, v početné rodině zase nemusí místo stačit. Snadno přístupný peřiňák je navíc skvělým řešením pro domácnosti, kde není prostor pro klasickou ložnici.

Mnoho podob peřiňáku

Peřiňák uchrání lůžkoviny před prachem. Představuje ideální variantu pro ty, které nebaví dennodenně stlát a chtějí mít pokoj úhledný. Jeho podoba může být různorodá: truhla s otevíráním seshora, výklopný mechanismus, šuplíky či dvířka.

Do každého pokoje

Klasické i moderní peřiňáky jsou dnes žádaným nábytkem. Umístit se dají do ložnice, dětského pokoje, pokoje pro hosty i na chalupu. Děti zaujmou barevně přitažlivější modely, které do jejich pokojíčku skvěle zapadnou. Pro venkovský styl je obrovský výběr modelů, ale pozadu nezůstávají ani moderní kousky.

Zkuste Pepe nábytek

K nejpopulárnějším dnes patří barevné provedení dub sonoma. Jednoduchý peřiňák v podobě skříňky na lůžkoviny si najde místo snad v každém bytě. Praktický a poměrně univerzální je nábytek bílý. Ani s výběrem bílého prádelníku jistě problém nebude. Ať ladíte domácnost jakkoliv, určitě seženete model, který do ní zapadne. Prodávají se i sety nábytku, jichž je peřiňák součástí. Vybírat můžete na Pepe nábytek, kde najdete kousky mnoha velikostí a provedení z kvalitních materiálů.