Party stan s nenáročnou výstavbou vám poskytne zázemí při pořádání zahradní akce

Party stan s nenáročnou výstavbou vám poskytne zázemí při pořádání zahradní akce

Přestože venku stále ještě panuje zimní počasí, mnozí z vás se už jistě připravují na jaro a léto, kdy bude možné posedět spolu s rodinou a přáteli na zahradě u domu. Abyste měli dokonalé zázemí a komfort, je praktické si pořídit zahradní party stan.

Cena a materiály

Klasický venkovní party stan vás vyjde maximálně na pár tisíc korun, záleží samozřejmě na jeho rozměrech a materiálech, z nichž bude vyrobený. Pro obyčejnou party, kdy má posloužit pro posezení, ale třeba také být útočištěm před nepříznivým počasím, vám postačí jednoduchý party stan s ocelovou konstrukcí. Jeho výhodou je velmi snadná a rychlá výstavba, kterou ve dvou lidech hravě zvládnete do patnácti minut. Zvolit lze rovněž preciznější party stany s hliníkovým profilem, u nichž oceníte zejména lehkost materiálu. Pokud jde o plachtu, je na místě zvolit takové řešení, které vás dobře ochrání před deštěm a větrem. Ideální je tedy především nepromokavý materiál.

Využití party stanu

Party stan, podobně jako reklamní stánek, potažmo pak prodejní stánek, může být využit při mnoha činnostech. Nejen při pořádání soukromé akce na zahradě, ale také kupříkladu jako levná náhražka altánku, kdy se ve stanu během letních veder ukryjete před dotěrnými slunečními paprsky.

Rozměry party stanu

Vždy je vhodné si před pořízením party stanu důkladně rozmyslet jeho parametry. Do menších zahrad, kde bude party stan sloužit jen coby nouzový přístřešek, si vystačíte s konstrukcí o rozměru 2x2m, ve specializovaných tuzemských obchodech a eshopech se však dají pořídit i mnohem prostornější stany. Ty pak lze použít nejen pro soukromé účely. Větší model se hodí kupříkladu jako reklamní a prodejní stánek v případě, že někde na trzích či v jiných veřejných místech hodláte prodávat své firemní zboží apod.

Skladování

Party stan se dá nejen snadno postavit a složit, oceníte u něj také minimální nároky, pokud jde o skladování. Dobře složený party stan se bez potíží vejde do kouta garáže, případně do kůlny, zahradního domku, spíže atd. Jde pouze o to, aby místnost nebyla příliš vlhká.