Oživte Vaši zahradu kopaným bazénem do země!

Oživte Vaši zahradu kopaným bazénem do země!

Rádi byste na Vaší zahradě měli nějaké osvěžení v horkých letních dnech? Kopané bazény do země jsou skvělým doplňkem každé zahrady. Vypadají skvěle a poslouží Vám a celé Vaší rodině jak ke sportu, tak k relaxaci.

Proč zrovna kopaný bazén?

Možná si říkáte, že přenosný bazén by bylo lepší řešení. Kopané neboli zapuštěné bazény mají ale spoustu výhod. Vypadají esteticky lépe a luxusněji, navíc nepřekáží na zahradě ve výhledu. Bazén lépe odolává vlivu počasí a navíc jeho zapuštění umožňuje vyšší teplotu vodu. Spolu se zastřešením tak můžete prodloužit Vaši koupací sezónu a budete se moci koupat takřka za každého počasí. Bazén je navíc snadno přístupný, protože nemusíte lézt přes vysoký rantl jako u přenosného bazénu. Vstup do něj je díky podbetonovaným schodům s protiskluzovou úpravou jednoduchý a bezpečný. 

Příslušenství, které Vám zpříjemní koupání

Kopané bazény lze také vybavit spoustou příslušenství. Veškeré naše kopané bazény jsou vybaveny solinátorem, UV lampou a ionizérem s přírodními polymery. Díky nim bude voda ve Vašem bazénu čistá i bez chloru. Navíc si můžete pořídit pískovou filtraci, která nabízí čistě přírodní princip filtrace vody. Pokud jste vášnivý plavec, můžete si pořídit protiproud, díky kterému budete moci své plavání pořádně procvičit, a pokud se rádi zajdete osvěžit v noci, podvodní osvětlení bazénu je skvělý doplněk pro Vás, který navíc krásně vypadá.

Proč zrovna od nás?

Jsme Bazény Šulc, česká rodinná firma, jejíž prioritou je spokojený zákazník. Víme, že bazén je investice jednou za život, a proto chceme dosáhnout té nejvyšší kvality a spokojenosti. Provádíme prodej, montáž a servis bazénů. Nevykašleme se na Vás ani po uplynutí záruky a provádíme pozáruční servis i konkurenčních bazénů. Proto patříme mezi špičku v oblasti kopaných bazénu v ČR. Rádi Vám u nás na prodejně předvedeme veškeré příslušenství a vybavení, abyste nekoupili zajíce v pytli. Proto nás neváhejte kontaktovat s Vašimi otázkami, my Vám rádi poradíme.