Ozdobte svá okna - dejte jim kvalitní roletu

Zařizujete své bydlení a toužíte po svěžím a neokoukaném vzhledu? Pokud ano, tak v tom případě není nutná drahá rekonstrukce bytu, ale postačí si pohrát s vhodnými bytovými doplňky. Začneme okny, kde si můžete pořídit atraktivní zastínění.

Ozdobte svá okna - dejte jim kvalitní roletu

Záclony – minulost, dnes vaše představy splní interiérové rolety. Vhodná stínicí technika dodá interiéru atraktivní vzhled, spolehlivě si poradí se silným slunečním zářením, luxusně krášlí nejen okna, ale také dveře a zimní zahrady. Pokud máte o rolety zájem a nevíte si rady, tak vám doporučujeme oslovit firmu ARCO INTERIER, která se zabývá nejen návrhem, ale také výrobou a montáži. Tato česká společnost má za sebou spoustu spokojených klientů a s radostí vás její pracovníci navštíví doma či v kanceláři s předvybranou kolekcí.

Stylové rolety – široká kolekce látek, motivů a barev

Kladenská firma vyrábí nejen žaluzie, rolety a markýzy, ale také šije na míru záclony, závěsy a další různé okenní dekorace. Tímto jejich činnost nekončí – designéři Vám ochotně dodají návrhy na změnu interiéru a šikovní montéři tyto návrhy zrealizují a to vše za ceny od přímého výrobce. Není důvod váhat s objednávkou, pokud sníte o komfortním bydlení. Rolety ARCO INTERIER -  spojení svěžesti, krásy a elegance. Máte na výběr ze spousty sofistikovaných a pečlivě testovaných látek - rafinované dekorace, široká paleta barev.  Obrovský sortiment látek a doplňků nabízí možnost si upravit rolety dle vlastních požadavků. 

Rolety šité na míru – různé ovládání

Rolety ARCO INTERIER – unikátní ozdoba Vašich oken.  Přestože montáž vnitřních stínicích prvků nevyžaduje velký stavební zásah, tak rozhodně doporučujeme využít nabízené služby odborníků. Zkušení designéři navrhnout to nejlepší řešení a montéři vám rolety profesionálně nainstalují. Rolety šité na míru mají různé druhy ovládání – pružina, motůrek, řetízek. Rolety v současné době zažívají renesanci, neboť jsou méně náročné na údržbu v porovnání se záclonami a závěsy.