Předsíňové stěny - originální řešení s otočnými skříněmi

Originální řešení předsíňové stěny použitím otočných skříní zajímavého designu.

Předsíňové stěny - originální řešení s otočnými skříněmi

Následující řešení otočné skříně plní svůj účel na 100% a přitom nezabírá mnoho místa, dobře se udržuje a designově je velmi zajímavé..

Jedná se o předsíňové stěny z produkce německé firmy D-TEC Industriedesign.

Předsíňovou stěnu tvoří dvojice mělkých skříní o hloubce asi 250 mm, z nichž jedna slouží například jako běžný botník a další k uložení šatů apod.. Skříně, které i přes svou malou hloubku pojmou značné množství obuvi a šatstva, jsou zajímavé hlavně tím, že ačkoli nemají žádná dvířka, není v nich uložený obsah vidět. Toho se dosahuje tím, že se mohou otáčet na konzolách až o 180°.

Korpus skříně je vyroben z lamina nebo dýhované DTD. Ze stejného materiálu jsou i záda skříně, na kterých může být vtipně instalováno zrcadlo. Otáčení skříně umožňují dvě viditelné konzole z nerez oceli.

Botník tvoří police sešikmené tak, aby obuv nevypadávala. Šatní skříň může být vybavena šatní tyčí připevněnou kolmo k zádům. Všechny tyto vnitřní komponenty přesahují skříň do prostoru cca o 2 cm. Tím se zabezpečí, že skříně při zavření nedolehnou úplně ke zdi. To je vhodné pro dobré odvětrání...

Skříně je možné samozřejmě využít i k ukládání jiných věcí. Například DVD, videokazet apod. V takovém případě je dobré přesah polic do prostoru zmenšit na minimum, aby skříň dolehla ke stěně a dovnitř se zbytečně neprášilo.

 

Takové předsíňové stěny se bohužel do ČR nedovážejí.

 

Aktuální nabídku na v ČR prodávané předsíňové stěny najdete zde: Předsíňové stěny