Opravdu efektivní skladování? Jedině v sofistikovaném regálovém systému!

Opravdu efektivní skladování? Jedině v sofistikovaném regálovém systému!

Využijte své skladovací prostory na maximum! Pomoc vám nabízejí i sofistikované regálové systémy z portfolia renomované společnosti Regalsistem, s.r.o. Kde je seženete? Dozvíte se z následujícího článku!

Bez sofistikovaných regálů a regálových systémů se v současné době neobejde žádná kamenná prodejna i sklad. Ty slouží nejenom k uskladnění zboží, nýbrž i jeho prezentaci. Z tohoto důvodu regálové systémy musí být nejenom masivní a disponovat dostatečnou nosností, ale také do určité míry být i patřičně reprezentativní.

Obraťte se na specialisty

Výrobu, dodání i montáž kvalitních obchodních regálů a ucelených regálových systémů najdete například v portfoliu renomované společnosti Regalsistem, s.r.o., specialisty na efektivní skladování a maximální využití skladových prostor, jehož produkty již více než dvě dekády dobře slouží nejenom provozovatelům skladů a logistických center, ve výrobnách a průmyslových halách, ale také ve spoustě zahrad a domácností.

Levné a nadčasové skladování

S produkty společnosti Regalsistem jinými slovy máte jedinečnou možnost skladovat levně a nadčasově. A samozřejmě také bezpečně! Regály do prodejny i obchodu splňují ty nejpřísnější bezpečnostní normy garantované profesionálním týmem Regalsistemu. Obávat se tak nemusíte nejen o své zboží, ale i zaměstnance, kteří s ním manipulují.

Postup zakázky

Každá zakázka, nezávisle na tom, zda se jedná o prodejnu novou či starší procházející inovací, začíná vypracováním odborného 2D (popřípadě 3D) návrhu interiéru prodejny. Tento krok nedoporučujeme podceňovat. Náhodné rozmístění regálů může mít za následek budoucí případný diskomfort zákazníků při nakupování.

Marketingový nápad a technické řešení

Cesta k dokonalému obchodu v podstatě vede přes dobrý marketingový nápad v kombinaci s vhodným technickým řešením vedoucím k jeho realizaci. Následovaným jeho zhmotněním, tedy výrobou konkrétního regálového systému. Ta probíhá na moderních vysokokapacitních výrobnách společnosti Regalsistem, z nichž putují přímo do klientovi prodejny. A putovat mohou i do té vaší. Tak neváhejte!