Oplocení, které vás nadchne

Oplocení, které vás nadchne

Také jste zrovna ve fázi výběru plotu? Proč ohrnujete nos nad tím, když se někdo rozhodne pro betonový? Jasně, není to žádný nóbl materiál, ovšem zjistíte, že má spoustu skvělých vlastností, které u oplocení oceníte.

Plot nemusí být přehnaně drahý, aby byl praktický

Spousta lidí nízkou cenu považuje za výhodu. Záleží na tom, jaká očekávání a požadavky na plot máte. Záleží vám na tom, aby plot vydržel a nemuseli jste se o něj starat? Potom je ten betonový ideální volbou. Je natolik univerzální, že plní ochrannou funkci a zároveň je i esteticky propracovaný. Kdo by za betonový plot považoval zeď z nevzhledné beztvaré šedé hmoty, byl by dost překvapený. Betonové ploty jsou dnes barevné, tvarově různorodé, mají ozdobný reliéf nebo se pyšní estetickým dekorem. Široký výběr naleznete na Betonovéploty.net, kde jsou k dispozici plotové desky, velmi populární jsou ty se vzorem štípaného kamene nebo skládaných cihliček. Díky barevným variantám se betonový plot bude hodit ke každému domu. Nespornou výhodou plotu je jeho variabilita. Můžete si zvolit výšku, tvar jeho zakončení, barvu i dekor. Vedle estetického zpracování nabízí plot také dlouhou životnost, maximální odolnost a pevnost.

Když ho chcete vidět

Potřebujete poradit? Rádi byste si betonové ploty prohlédli na vlastní oči? Navštivte naši vzorkovou prodejnu v Tupadlech. I na našem webu najdete spoustu užitečných informací a také konfigurátor oplocení, který si můžete vyzkoušet on-line. Zadáte parametry plotu a program vám vykreslí vizualizaci zadaného oplocení kolem vzorového domu. Pomůže vám představit si různé varianty a snáz vybrat ten nejvhodnější typ. Nechte si instalovat plot české výroby, který vám vydrží sloužit dlouhé desítky let a stane se jedinečným estetickým doplňkem vašeho domu. Objednejte si betonový plot i s montáží ještě dnes.