Online prodej vodovodních baterií

Online prodej vodovodních baterií

Zvyšující se ceny vody a energií. Výrobci a designéři vodovodních baterií promptně na tuto situaci reagují a pozornost věnují nejen designu, ale i technickému provedení. Než si vodovodní baterie objednáte, popřemýšlejte nad tím, zda zvolená baterie vám dokáže nějakou tu korunku ušetřit. Další požadavky kladené na vodovodní baterie - zajištění hygienické nezávadnosti vody, spolehlivé a praktické použití, nehlučný chod, dlouhá životnost a jednoduchá údržba. Na výběr máte i materiály. Kov nic nenahradí - chrom, ocel, hliník, nikl, nerez, mosaz. V poslední době se objevil nový trend, leštěná povrchová úprava kovu se mění na matný povrch. Trh tímto nekončí a pro náročné zákazníky jsou k dispozici jedinečné designové kousky vyrobené z platiny nebo zlata.  

Dřezová baterie – praktický designový doplněk

I dřezová baterie musí hezky vypadat, aby ladila s celým interiérem. Trh vás v tomto ohledu rozhodně nezklame. Na výběr máte různé tvary, materiály a typy, není jednoduché si dřezovou baterii vybrat. Výrobci se snaží zhotovit baterie tak, aby zapadly svým vzhledem do stylu domácnosti. Můžete si pořídit klasiku, retro nebo rustikální či starožitný kousek, nechybí extravagantní tvary.  Vodovodní baterie se neliší jen vzhledem, ale i vlastnostmi. Oceníte mnohé funkce  - ohebné výtokové rameno, integrovaný dávkovač saponátu, omezovač vody, pojistka proti opaření atd. Uhlíkové filtry spolehlivě zachytí téměř 100% chlóru, olovo, mikroorganismy a jiné nečistoty.  

Vodovodní dřezová baterie - typy

Spotřeba vody je přímo závislá na baterii. Vodovodní dřezová baterie – základní typy: ventilové (kohoutkové), směšovací pákové a termostatické, které díky svým skvělým vlastnostem vytlačují ventilové, neboť mnohem výrazněji šetří vodu i energii. Automaticky ovládané baterie fungují na principu infračerveného záření nebo radarových vln. Ohromný luxus přinášejí automatické baterie na dálkové ovládání.  Nevíte si s výběrem vodovodní dřezové baterie rady? Nakupujte u odborníků s dlouholetou praxi - zelezarstvi-absolut.cz.