Odsávejte kvalitně - odsavače par pro každého

Odsavače par
Jak si vybrat vhodný odsávač par?  Je to složité, když trh nabízí široké spektrum tvarů, typů, materiálů, barev i kvalit. Rozlišujeme dvě varianty – odtahový nebo recirkulační, které nepotřebují vývod z domu ven, neboť vzduch vyčistí a vrátí zpět do kuchyně za pomocí vyměnitelného uhlíkového nebo kovového filtru.

Odsávejte kvalitně - odsavače par pro každého

V jiném případě je nutno se připojit na odtahové potrubí nebo komín. Pozor! Máme na mysli komín pro odsávání nikoliv vytápění. Toto je třeba rozlišit, a pak už vybíráme druh odsavače par. Nabídka je pestrá -  komínové digestoře ostrůvkové, rohové, rustikální a ke zdi dále podskříňkové, vestavné a výsuvné odsavače par si můžete zakoupit i v našem internetovém obchodě s tímto sortimentem.


Odsavače par CATA a EMPIRE – vaření je zábava


Pokud sháníte vysokou kvalitu, tak doporučujeme odsavače par CATA a EMPIRE - privátní značka společnosti ČEKO IMPORT a.s., která kuchyňské digestoře vyrábí pouze z evropských komponentů s bezkonkurenčním poměrem užitková hodnota/cena.  Nejžádanější je komínový odsavač par, který svým vzhledem připomíná obrácený trychtýř.  Velmi oblíbené jsou i ostrůvkové digestoře, které jsou dekorativní ze všech stran, ale v tomto případě si budete muset za pořízení tohoto spotřebiče více připlatit.  Do malých bytových jednotek se přímo do kuchyňské linky montují praktické vestavné odsavače. Tam nejsou vidět a dokonce se dá digestoř nainstalovat i do moderního lustru. Dražší modely obsahují dotykové senzory a jiné automatické funkce, které snižují nebo zvyšují intenzitu větrání. 

Náš eshop nabízí vysoce kvalitní odsavače par


Současný trend bydlení je kuchyň propojit s obývacím pokojem. V tomto případě je vhodné si pořídit kvalitní odsavač par s velkým výkonem a tichým chodem.   Před nákupem kuchyňské digestoře je vhodné se vždy poradit s odborníkem. Nejedná se o levnou záležitost, takže každá rada je nad zlato.   

Poradíme jak vybrat vhodný odsavač par.