Obývací sestavy na rok nebo na 20 let?

Toužíte po trendy obývací sestavě? Jak je patrno, tak s příchodem velkých plochých televizních obrazovek se změnil i ráz obývacího pokoje. Dnešní moderní design využívá prvky minimalismu, čistých linií se zaměřením na výrazné detaily. Vzdušnost, úsporný styl, variabilita se těší obrovskému zájmu a této poptávce je i přizpůsobená nabídka v našem internetovém obchodě.

Obývací sestavy na rok nebo na 20 let?

Obývací sestavu si nepořizujeme jen na jednu sezónu, ale pokud možno, tak by měla sloužit více jak dvacet let. Milujete změnu? Tak to rozhodně neváhejte s nákupem sektorové obývací stěny. Snadná manipulace, zajímavé variace - drobná změna přinese zcela nový vzhled.

Obývací sestavy za super ceny s dopravou zdarma


Obývací sestavy dle vaší představy


Obývací sestavy již dávno nevybíráme podle toho, kolik nám do ní vejde ložního prádla nebo porcelánů. Prim v každé moderní domácnosti hraje elektronika. Ano, v každé obývací sestavě se odráží životní styl jeho uživatele. Velmi žádaná je kombinace dřeva s jiným materiálem – kalené sklo, kov nebo lamino.  Lidé si taktéž oblíbili moderní systém otevírání, kdy pouhým dotykem se jim otevřou dveře skříňky. Často používané jsou i posuvné drážky. Obývací sestavy by měly odpovídat vašemu vkusu, ale je důležité sledovat i praktickou a estetickou stránku.


Nadčasové obývací sestavy

 
Výběr nábytku v našem internetovém obchodě je opravdu velký, a proto při objednávce bychom měli mít na zřeteli několik skutečností. V první řadě vybíráme obývací sestavu podle barvy podlahy. Tmavá podlaha sama o sobě působí depresivně, a proto místnost prosvětlíme světlým nábytkem. A abychom docílili příjemné atmosféry, tak volíme málo výrazné barvy stěn. Nechme raději vyniknout pěknou moderní stěnu, než příliš kontrastní barvy. Pokud jste již upřednostnili například rustikální styl, tak rozhodně nedoporučujeme nákup vzdušných skříněk. Co se prostoru týče, stále platí pravidlo - v jednoduchosti je krása, kdy méně je více.

Mohlo by vás zajímat: Jak vybrat obývací stěnu