Obklady do koupelny z pravého přírodního kamene

Obklady do koupelny z pravého přírodního kamene

Koupelna je místem, ve kterém trávíme čas zejména relaxem. Je proto důležité si ji vyskládat tak, aby nám vždy poskytla pocit pohodlí a komfortu. Takový dojem přinese obklad, který dotváří celkový design koupelny.

Uvažujete-li nad tím, jaký obklad zvolit do koupelny, pouvažujte nad tím přírodním. Nabídka obkladů do koupelny je široká a na své si přijdou i nároční zákazníci. Ať už jste zastáncem mozaiky nebo velkoformátové dlažby, vybrat si můžete z široké nabídky.

Kamenné obklady jsou stále více oblíbené do mnoha interiérů. Okouzlí vás zejména pro svůj estetický a originální vzhled. Jsou moderní, snadno se udržují a zároveň působí přirozeně a příjemně. Obkladový kámen na stěnu koupelny si můžete vybrat dle svých představ.

Obklady do koupelny z přírodního kamene si zachovává svoji stálobarevnost a tvar. Kromě toho jsou odolné vůči vodě, vlhkosti, plísním a mechanickému poškození, proto jsou vhodné právě do tohoto prostředí. Mezi vhodné barvy patří béžová, hnědá, šedá. Co se týče materiálu, i zde máte možnost vybrat si z širokého množství.

Mezi oblíbené materiály patří mramor, břidlice a travertin. Mramor je vysoce odolný materiál, který v koupelně zazáří. Jeho vlastnosti působí přímo luxusně. Mramor poutá svou pozornost neobvyklou kresbou a barvou. Vysoký lesk, který je pro něj typický, oceníte zejména na umyvadle či ve vaně.

Břidlice je populární pro široký výběr odstínů, které se snadno kombinují s dalšími odstíny interiéru. Je pro ni příznačný tvrdý povrch a vysoká trvanlivost. Travertin se pyšní originálností a elegantností. Stejně jako další materiály je travertin produktem přírody. Travertin je materiál, který se v minulosti používal zejména na luxusních místech. Jedná se o materiál, jehož životnost je neomezená.

Obklad z přírodního kamene vytvoří v koupelně kouzelné a originální místo. Vyberte si ze spousty odstínů a barev.