Nový kabát pro váš panelový dům či byt

Už máte dost vysokých účtů za vytápění? Povedlo se vám dohodnout s ostatními na zateplení vašeho panelového domu? Máte tedy vyhráno. Teď je třeba zvolit si tu správnou firmu, která vám zateplí váš panelový dům za rozumnou cenu.

Nový kabát pro váš panelový dům či byt

Tak neváhejte a zavítejte na internetové stránky webu jumar.cz. Tato významná společnost provádí revitalizace panelových domů a bytů, zateplování fasád, oken atp. Pokud se chystáte na kompletní revitalizaci vašeho domu, tak se nebojte oslovit profesionály ve svém oboru. Serióznost, zkušenost, kvalita, odbornost, individuální přístup – to jsou nejčastěji opakovaná slova v jejich referencích. Revitalizaci panelových domů a zateplování fasád se věnují víc jak patnáct let a ke své práci využívají pouze kvalitní výrobky od prověřených českých výrobců. Taktéž nabízejí další služby – energetické audity, odborné posudky, administrace žádostí o dotace, vyřízení stavebního povolení a další.  

Revitalizace panelových domů a bytů

Za posledních 57 let bylo v České republice vystavěno okolo 80 000 panelových domů s navrhovanou životností osmdesát let. Co si budeme povídat, bez současných rekonstrukcí by domy pomalu a jistě dosloužily.  Navíc se od samého počátku výstavby nedodržovaly technologické pravidla, čehož je výsledkem nedostatečná tepelná ochrana budov a zhoršená hluková izolace. Co tedy revitalizaci panelových domů a bytů získáte? V první řadě prodloužíte životnost svého bytového objektu, snížíte až o 60% náklady na vytápění a docílíte moderního vzhledu. Firma JUMAR vám vyjde vstříc v jakémkoliv realizovatelném požadavku, pokud se týká revitalizace panelových domů – výměna vstupních dveří a oken, oprava balkónu, zasklení lodžií, nesmíme opomenout na zateplení fasád a izolaci střechy.

 Zateplování fasád dle platných technických předpisů 

Rozhodně se do revitalizace panelových domů nebo do zateplování fasád nepouštějte sami. Mnozí lidé se domnívají, že zateplování objektů probíhá v současné moderní době. Opak je pravdou. Lidé své domy zateplují odpradávna s tím rozdílem, že používali jiné technologie. Pokud toužíte po zdravém a ekologickém bydlení, svěřte zateplování fasád odborníkům. Vnější zateplení ochrání váš dům nejen před nepřízní počasí, ale také dodá vašemu domovu efektní design.