Nová podlaha do obývacího pokoje?

Nová podlaha do obývacího pokoje?

Chcete změnit dosavadní vzhled vašeho obývacího pokoje? Nesplňuje už podlaha v tomto pokoji vaše představy? Pokud ano, to všechno jsou důvody vyrazit do některého z podlahových studií a začít vybírat novou krytinu.

Obývák je místností, kde se většinou schází celá rodina téměř každý večer, proto by každý nejspíše namítal, že tím pádem podlaha v tomto pokoji dostává velmi zabrat a měla by se vybírat zejména podle kvality a délky životnosti. To je sice pravda, ale na druhou stranu slouží ve větší míře k relaxování a odpočívání, než k nějaké intenzivní práci, proto není zas až tak potřebné vybírat tu nejdražší variantu. Kvalitnější podlahu je spíše nutné vybírat v kuchyni, kde se tedy rozhodně neodpočívá a podlaha musí vydržet mnohem větší nápor.

Pokud upřednostňujete dobrou cenu, ale zároveň hledáte vkusnou podlahu vhodnou do každého moderního interiéru, pak mohu doporučit vinyl.Vinylové podlahy se totiž vyrábí v mnoha imitacích různého dřeva, proto je možné zvolit tuto variantu do jakkoliv vybaveného obývacího pokoje.Krytina připomínající dřevo navíc celý prostor zútulní a zpříjemní tak chvilky strávené v tomto pokoji. Lákadlem pro její volbu může být také velmi rychlá a snadná montáž.

Stejně tak můžete zvolit PVC podlahu, která taktéž disponuje nemalým výběrem barev a motivů. Je měkká na došlap a k sehnání je také v několika tloušťkách.

U obou ze zmíněných podlah se nemusíte bát, že ji zničíte upuštěním hrníčku či například sklenky s vínem. Vše jednoduše setřete, střepy sesbíráte a na podlaze nezůstane ani stopa a vy se můžete klidně vrátit k zaslouženému odpočinku. Údržba je velmi jednoduchá, neboť vám k vytření stačí pouze voda, není zapotřebí žádných speciálních přípravků.

V Brně si vinylovou a PVC podlahu do obývacího pokoje zvolilo již mnoho rodin. Zkuste to také.