Nezvládáte si ze zdravotních důvodů obout ponožky? Víme, jak na to

Zejména v seniorském věku se lidé stávají závislými na druhých díky naprostým banalitám. Stačí zhoršená pohyblivost, nemožnost se ohnout, a nejsme schopni si nazout ani ponožky.

Nezvládáte si ze zdravotních důvodů obout ponožky? Víme, jak na to

Naštěstí existuje chytré řešení, které nabízí nazouvák na ponožky. Jde o velice lehounký a kompaktní manuální přístroj. Má kvalitní provedení, díky kterému se s ním komfortně manipuluje, nepoškozuje ponožky a má i velice ergonomicky řešenou rukojeť. Rozhodně to není pomocník jenom do vaší ložnice či šatny. Díky nízké hmotnosti je přenosný, a tak si jej odnesete sebou na rehabilitaci i na vyšetření k lékaři. Už nebudete muset prosit sestru o pomoc s ponožkami. Díky The sockee to zvládnete jako za mlada.

Nazouvák je univerzální pomocník pro ženy i muže

The sockee zvládne totiž běžné velikosti dámských i pánských ponožek. Tato chytrá pomůcka vám dovolí nazouvat si ponožky ve vzpřímené poloze bez nutnosti ohýbat se.

Přejte si nazouvák ponožek třeba k Vánocům

Ptají se vás děti nebo vnoučata, co byste si přáli pod vánoční stromek? Teď už to nejspíš víte. Nazouvák vám vrátí vaši nezávislost. Pokud jde o tu, která souvisí se schopností obout si bez pomoci ponožky, tak zrovna ta se teď v zimě bude hodit. V létě jste si mohli dovolit v nouzi vyrazit i na boso. Teď by to nejspíš skončilo nachlazením.

Chytrý nazouvák ponožek vám pomůže i s obouváním bot

Na rukojeť stačí nasadit nástavec a máte dlouhý obouvák, který vám zas pomůže do bot. Vše, co potřebujete pro obutí máte v jednom manuálním pomocníkovi. Ten se prodává za 1290 Kč.

Aktuálně za polovinu

V rámci aktuální akční nabídky lze nyní nazouvák ponožek pořídit na Chytrepomucky.cz se slevou 50 %. Stačí uvést slevový kód „sleva2018“. Kupon je možné uplatnit na obchod@chytrepomucky.cz.