Nevíte si rady s přesunem těžkých výrobních strojů?

Nevíte si rady s přesunem těžkých výrobních strojů?

Vedení úspěšné technologické firmy vyžaduje neustálé inovace, hledání nových příležitostí a dynamický přístup. Nezáleží na tom, jestli vás živí práce s kovy, plasty, sklem, kamenem nebo jakýmkoliv dalším materiálem, alfou i omegou jsou moderní zařízení. Jak si poradit s jejich převozem?

Změna je příležitost

Důvodů, kvůli kterým přichází na řadu přeprava strojů, existuje opravdu nepočitatelné množství. V těch jednodušších případech se jedná pouze o jejich nákup či prodej, zatímco v těch složitějších je nutné přestěhovat celou výrobní halu. Cílem takové operace může být nalezení větší kupní síly v jiné zemi, blízkost ke zdroji, snížení daňové zátěže a mnoho dalších jevů.

Každý jednotlivý stroj má hodnotu minimálně několika milionů korun, takže je důležité vsadit na stoprocentně bezpečné řešení v podání ověřených pomocníků. Jedině ti budou disponovat všemi zvedacími i logistickými pomůckami, pojištěním, kapacitami i znalostmi. Na koho se lze obrátit?

Multidisciplinární projekt

Mezi nejvýraznější hráče na našem trhu patří zkušená společnost Ais Eurelo, jejíž internetové stránky naleznete pod odkazem https://aiseurelo.cz/co-delame/doprava/. Jak bude celý proces probíhat a proč byste měli vsadit právě na zmíněné experty?

Ideálním začátkem je nezávazná konzultace zdarma, díky níž si vyslechnete jednotlivé detaily, možnosti a cenovou nabídku. Následně se u vás zastaví projektový manažer, který sestaví kompletní plán, identifikuje rizika a vše odsouhlasí. Poté se dočkáte naložení strojů, jejich bezpečného převozu do finální destinace, přípravy podlah, instalace zařízení a finální zkoušky funkčnosti.

Na vás tak zbyde pouze se dopravit do zbrusu nové haly a zkontrolovat dokončenou práci. Nezáleží na tom, jestli se chystáte přestěhovat jen sto kilometrů, či vás spíše láká zahraničí.