Nejvýhodnější nákup nemovitosti - dražba

Toužíte po novém bydlení a nemáte finance nazbyt? Využijte služby portálu nemovitostí www.drazba-nemovitosti.com. Nejvýhodnější cesta jak pořídit nové bydlení je nákup nemovitosti v dražbě. Stránky www.drazba-nemovitosti.com jsou specialisté na dražby - vyzkoušejte!

Nejvýhodnější nákup nemovitosti - dražba

Nemovitosti za neuvěřitelné ceny

Máte strach z nákupu nemovitosti v dražbě? Nevíte jaké výhody takový nákup poskytuje?

Dražby nemovitostí se staly běžnou součástí realitního trhu. Takový nákup je totiž opravdu výhodný. Nemovitosti jsou nabízeny za zlomek jejich skutečné hodnoty. Žádným jiným způsobem nekoupíte nemovitost s takovou jistotou. Při běžném prodeji nemovitosti je nedávnou novinkou nutnost vytvoření energetického štítku. Nákup nemovitosti v dražbě funguje pro klienta s daleko lepšími pravidly. Nutností je znalecký posudek s přesnými informacemi o nemovitosti. Nemůžete se tak dostat do úzkých. Přesně víte co kupujete.

Nemovitosti v dražbě za 2/3 obvyklé ceny

Největší výhodou dražby nemovitostí je samozřejmě cena. V dražbě si vyberete vysněnou nemovitost cca za 2/3 její obvyklé ceny. (Obvyklá cena se rozumí cena, za kterou by se nemovitost v daném místě a čase prodávala třeba přes realitní kancelář). V případě, že se nemovitost nepodaží vydražit v prvním kole dražby nemovitostí, cena dokonce klesne až na polovinu ceny obvyklé.

Dražba nemovitosti - výtečná příležitost ke koupi

Mohlo by se to zdát až neuvěřitelné, že nákup nemovitosti v dražbě je tak výhodný a ještě poskytuje takovou jistotu. Běžné jsou dražby nemovitostí všech typů: rodinné domy, byty, pozemky, rekreační i komerční pozemky. Na kteroukoli dražbu se můžete přijít nezávazně podívat. Dražby jsou transparentní a veřejné. Můžete využít dražby s přímou účastí nebo dražbu prostřednictvím elektronických aukcí. Více info na portálu...

Využijte služeb specialisty v oboru dražeb nemovitostí! Prodej nemovitostí v dražbě po celém území ČR!

Přejít na portál dražba nemovitosti