Nejvhodnější čas pro pořízení moderní dřevostavby je právě TEĎ!

Nejvhodnější čas pro pořízení moderní dřevostavby je právě TEĎ!

Svět se nám fakticky mění před očima. Ceny se stále zvyšují.
Ať už za bydlení, pronájmy, energie, nebo za potraviny. Chybí nám trocha klidu. Potřebujeme se pomalu, ale jistě vrátit zpět k sobě. Nejen proto je nejvhodnější čas zvednout kotvy a vydat se cestou vlastního bydlení!

Splnění snu na klíč

Jen si to představte. Vy a vaše rodina, v domečku přesně podle vašich snů. Na vlastním pozemku, kde si můžete dělat, co jen chcete. Vlastnoručně vypěstovaná zelenina, která opravdu je chutná, protože vyrostla na sluníčku. Zelený trávník, na něm třeba i bazén. Grilovačky s rodinou nebo přáteli, vždycky volné místo k parkování. Ale hlavně to soukromí!

Zasnili jste se, ale v hlavě vám hned vyskočil červený praporek? Nezoufejte! Všechny sny se dají splnit a v tomto případě rychle, jednoduše a za přijatelnou cenu. Pořízení moderní dřevostavby je výborný nápad. Jedná se o pasivní, energergeticky úsporný dům, který splní funkci kvalitního a dostupného bydlení v jednom. Často na ni dosáhnete i bez hypotéky a stavba trvá mnohem kratší dobu, než u klasického domu. Je na klíč, proto nemusíte řešit skoro nic, všechno totiž dostanete v jednom balíčku.

Kreativitě se meze nekladou

Ať už toužíte po trvalém bydlení, rádi byste spíše místo pro rekreaci nebo sháníte zajímavý prostor pro své podnikání, nemusíte se krotit. Co se týče moderní dřevostavby, je totiž na výběr z mnoha různých variant. Bungalov, patrový dům, tiny house, zahradní domek a nebo si vymyslíte něco vlastního?

Záruka spokojenosti

Easy Homes Solutions a.s. je parta profíků s letitými zkušenostmi. Na kontě má desítky úspěšně dokončených staveb po celé republice. Klientům nabízí kompletní servis na klíč. Disponuje vlastní projekční kanceláří, a tak snadno zařídí všechny papíry, přes projekt až po stavební povolení.

Máte už projekt hotový, ale firmě se nechce stavět, nebo došly cihly? Obraťte se na Easy Homes. Stávající dokumentaci přepracují a stavbu zahájí do 6 měsíců. Dřevostavba navíc může být i levnějším řešením.
Ať tak či tak, na nic nečekejte a domluvte si konzultaci. Váš sen už je na dosah.