Největší výběr brigád a nabídek práce najdete na HitPrace.cz

Největší výběr brigád a nabídek práce najdete na HitPrace.cz

Prázdniny se blíží, a to je čas, kdy větší i menší firmy začínají hledat brigádníky. Ať už jste student/ka nebo maminka na mateřské a aktuálně hledáte brigádu, je nejvhodnější doba začít sledovat nabídky firem.

Poradíme vám, kde si můžete prohlédnout brigády a nabídky práce z mnoha různých zdrojů a získat tak rychle přehled na jednom místě. A také, jak být mezi prvními uchazeči, kteří kontaktují zaměstnavatele a získají tak výhodu před ostatními.

Nejlépe placené brigády najdete v Praze a v Brně

Nejlépe placené brigády najdete především v Praze a v Brně, proto je dobré mít co největší přehled na jednom místě. Pracovní portál Hitprace.cz nabízí nepřeberné množství brigád a každý den přibývají nová volná místa. Jestliže jste do této chvíle nezačali hledat, pak je nejvyšší čas.

K získání té nejlepší nabídky musíte být ovšem rychlí. Podívejte na rubriky brigády Praha a brigády Brno a začněte vybírat.

Z brigádníka zaměstnanec, proč ne!

Pokud hledáte brigádu pro letní sezónu, pak můžete počítat s nabídkami z gastronomie, zemědělství, různých hudebních festivalů, koupališť, ale získat můžete i nesezónní brigády. Firmy hledají také brigádníky na pracovní pozice v administrativě, školství, marketingu, prodeji apod. Z brigády se tak časem může stát i zaměstnání na plný pracovní úvazek.

Nastavte si oznámení do e-mailu a získejte náskok před ostatními uchazeči

Ať už hledáte brigádu v gastronomii, cestovním ruchu anebo byste rádi spojili příjemné s užitečným a získali brigádu na festivalu, pak byste o ni také měli vědět jako první. HitPrace.cz nabízí bezplatnou službu s názvem „Hlídací pes“, kdy je potřeba pouze nastavit si lokalitu, v které brigádu hledáte a zadat e-mail, kam vám informace o volných místech bude chodit.

Získáte tak čerstvé zprávy o nových brigádách mezi prvními. Zvýšíte tak možnost získání své vysněné brigády. Pak už záleží pouze na rychlosti vaší reakce a rozhodnutí zaměstnavatele.