Nejlevnější kuchyně ano nebo ne?

Nejčtenější

Nejlevnější kuchyně. Pokud máte alespoň malou možnost investovat do kuchyně nějaké peníze, rozhodně to udělejte. Pokud je ale váš rodinný rozpočet značně omezený a novou kuchyni potřebujete, nezbývá než investovat do kuchyně, kterou můžeme označit jako nejlevnější kuchyně. Při dobrém přístupu i nejlevnější kuchyně odvede "svoji práci"...

Nejlevnější kuchyně ano nebo ne?

Nejlevnější kuchyně. Pokud máte alespoň malou možnost investovat do kuchyně nějaké peníze, rozhodně to udělejte. Pokud je ale váš rodinný rozpočet značně omezený a novou kuchyni potřebujete, nezbývá než investovat do kuchyně, kterou můžeme označit jako nejlevnější kuchyně. Při dobrém přístupu i nejlevnější kuchyně udělá "svoji práci" a nakonec může být i designově zajímavá...

Jaké kuchyně se označují za nejlevnější kuchyně?

Mezi nejlevnější kuchyně se řadí kuchyňské linky za cenu cca do 10.000,- Kč

Kuchyňské digestoře CATA a EMPIRE za super cenu.

 

Proč jsou nejlevnější kuchyně tak levné?
 

Cena celé sestavy kuchyňské linky vyplývá z mnoha aspektů:

  • použití materiálu menší tloušťky (při vhodné konstrukci to nemusí vadit)
  • konstrukční spoje nejsou klížené, ale šroubované (opět nevadí, pouze jsou šrouby z boku skříně vidět. To je patrné pouze u krajových skříněk, kde je vidět bok. Na šrouby je hezké nasadit alespoň krytku v barvě dezénu lamina)
  • u nejlevnějších kuchyní se nedodává pracovní deska z jednoho kusu. Pracovní deska kuchyňské linky se prodává pouze v délce jednotlivých skříněk a na celé pracovní desce jsou viditelné spoje. Ty je třeba pečlivě zabezpečit proti vnikání vlhkosti nejlépe silikonovým tmelem.
  • u nejlevnějších kuchyní se používá  nejlevnější kování (výsuvy šuplíků, panty skříněk apod..) - u nejlevnější kuchyně nečekejte kuličkové výsuvy s tlumeným dovřením. Na druhou stranu i kuchyňské linky tohoto typu mají záruku minimálně 2 roky a tak ani s takovými výsuvy nebývá problém, protože dobrý prodejce si nemůže dovolit prodávat nekvalitní kuchyňské linky.
  • Kvalitní prodejce nabízí u oprávněné reklamace zdarma dopravu (například výměnu vadného dílu) a tak se není čeho obávat..

 

Kde koupit nejlevnější kuchyně?

Na t-nabytek.cz nabízíme nejlevnější kuchyně s dopravou zdarma v kategorii kuchyňské linky.