Nechte si online a zdarma poradit od erudovaných odborníků

Bydlení je starost. Pokud „máte pod čepicí“, snadno ušetříte na výdajích za topení, elektřinu i na dalších věcech. Jak na to? Kde začít? Co vše lze mít a využít ve vlastní prospěch? Jak získat finanční pomoc v podobě dotace? Na koho se obrátit?

Nechte si online a zdarma poradit od erudovaných odborníků

Využijte nové unikátní služby E.ON Rádce. Pro všechny je zdarma a k dispozici téměř nepřetržitě.

Bez složitých kliček a zdlouhavých procesů

Téma úspory je na denním pořádku snad v každé zodpovědné domácnosti. I vám určitě není lhostejné, kolik platíte za spotřebu elektřiny či plynu, protože jsou to dost vysoké částky, které se výrazně podepisují na rodinném rozpočtu. Existuje mnoho způsobů jak ušetřit, ovšem cesta k nim byla dosud hodně složitá. Pro poskytovatele je to hlavně byznys, takže možné výhody a lepší postupy schovávají za složitý popis. Málokdo se chce prokousávat stohy papírů a zdlouhavě jednat na úřadech. Možná právě i vy takto jednáte, čímž ale hodně tratíte.

Nepříznivou situaci mění E.ON Rádce

E.ON Rádce je nová internetová služba, která je dostupná všem, i mimo zákazníky společnosti E.ON, každý pracovní den od 9:00 do 16:30. 24 hodin denně. Koho zajímáúspora energií, ekologie a třeba i alternativní doprava. Funguje na adrese eon.cz/radce. Náplní portálu jsou články s tématy, jako například: Jak dosáhnout úspory energie?, Jak vybrat nejvhodnější tepelné čerpadlo?, Jaké výhody má CNG (stlačený zemní plyn)?, Jak zajistit topení levně? a další. Články píší odborníci a nabízí své know-how a návody, jak dojít k cíli. Velkým tématem je také chytrá domácnost. Kromě jiného zde najdete návod, jak získat peníze z dotace Zelená úsporám.

Na portálu funguje online poradna

Čtenáři se se svým dotazem mohou obrátit na profesionály, kteří se jim snaží odpovídat v reálném čase. Poradna funguje každý všední den od 9:00 do 16:30. Dotaz je možné poslat i mimo tuto dobu, odpověď bude zveřejněna následující den. E.ON Rádce doporučujeme každému, kdo chce žít spokojeně a levně!