Navrhujeme interiér ZDARMA

Nejčtenější

Pokud chcete přiložit "ruku k dílu" ať z důvodů finančních ( návrh bytového architekta není zrovna levná záležitost) nebo z důvodů vlastní realizace ( navrhovat vlastní interiér - místo, kde budete trávit spoustu času - může být jistě zajímavý věc). Přinášíme Vám několik nástrojů k navrhování interiérů ZDARMA.

Navrhujeme interiér ZDARMA

Pokud se chystáte stavět nebo rekonstruovat stávající nebo nové bydlení, budete potřebovat návrh - projekt. Základní projekt budete potřebovat už ke stavebnímu povolení. Takový profesionální projekt zkrátka musíte objednat u odborníka.

Návrh interiéru
 

Dále Vás ale bude zajímat, jak bude Váš interiér vypadat s podlahovými krytinami, s nábytkem. Jak budou ladit jednotlivé barvy. Pokud i takovou službu objednáte u bytového architekta, nečtěte dále! Pokud ale chcete přiložit "ruku k dílu" ať z důvodů finančních ( návrh bytového architekta není zrovna levná záležitost) nebo z důvodů vlastní realizace ( navrhovat vlastní interiér - místo, kde budete trávit spoustu času - může být jistě zajímavý věc). Přinášíme Vám několik nástrojů k navrhování interiérů ZDARMA. Pokud narazíte ještě na jiné, budu rád, když nás budete kontaktovat ( info@nabytek-dnes.cz ). Informace doplníme.

 

Návrh interiéru.sk na Nábytek-dnes.czNávrh interiéru.sk

výborný online nástroj zdarma pro navrhování interiéru 2D ve slovenském jazyce.

 

 

3D planner na Nábytek-dnes.czComplete room planner

online návrh interiéru zdarma 3D v anglickém jazyce.

 

 

Floorplanner na Nábytek-dnes.czFloorplanner

jednoduchý 2D i 3D návrh interiéru, nábytku zdarma v anglickém jazyce.

 

 

Google SketchUp na Nábytek-dnes.cz Google SketchUp

nejvýkonnější program na návrh nábytku, interiéru a jakýchkoliv dalších 3D objektů zdarma.

 

 

 A nejdůležitější na závěr: až dokončíte návrh Vašeho interiéru, nezapomeňte se pochválit! Nikdo to neudělá lépe, než Vy! :-)