Nábytek do restaurace a kavárny musí být odolný i cenově dostupný

Nábytek do restaurace a kavárny musí být odolný i cenově dostupný

Vybavujete svoji kavárnu nebo restauraci? Důležitá vlastnost restauračního a kavárenského nábytku je jeho odolnost.

Odolné jídelní sestavy do restaurací dodává společnost AJ. Tato švédská firma má svůj e-shop i v České republice a najdete jej na webové adrese Ajprodukty.cz. Tradiční moderní skandinávský design v dobré kvalitě najdete i na nábytku určeném pro restaurace a kavárny.

Hledáte moderní jídelní sestavy? V nabídce e-shopu nechybí různě velké sestavy stůl + židle. Desky stolů tvoří obvykle odolné lamino nebo kvalitní překližka. Sestavy jsou za velice ekonomické ceny, což ocení každý, kdo zařizuje velké prostory a potřebuje větší množství jídelního nábytku pro vybavení restaurace.

Barové stoly do interiéru i exteriéru

Do bufetů, ale třeba i do venkovních prostor kaváren a restaurací, se hodí barové stoly. AJ dodává několik modelů skládacích barových stolů, které najdou uplatnění například na venkovních předzahrádkách městských restaurací a kaváren, ale třeba i ve firmách, kde se pořádají pravidelně různé cateringy a občerstvení hostů se řeší pomocí tzv. švédských stolů a barových stolků.

Mobilní je praktický

Pokud využíváte pro některé prostory jídelní nábytek jenom dočasně, určitě je vhodné pořídit si skládací a k němu vozíky na stoly a židle. Nábytek kdykoliv snadno složíte, uložíte na vozík, a na něm jej necháte odložen do dalšího použití. Tento typ ukládání je praktickým, pokud jde o místo. Současně umožňuje rychlou a snadnou manipulaci s nábytkem, takže se hodí i pro každodenní odkládání a opětovné rozkládání nábytku například na venkovních terasách restaurací. Případně tam, kde je z důvodu úklidu nábytek nutné odkládat.

Zahradní nábytek do restaurací

Venkovní posezení je v létě velice oblíbeným. AJ má ve svém sortimentu rovněž zahradní nábytek vhodný pro restaurace. A to včetně markýz a slunečníků, parkových laviček, celých sestav zahradního nábytku, nebo odolných stolů a židlí.