Nábytek a bytové doplňky, které oživí i zútulní interiér

Nábytek a bytové doplňky, které oživí i zútulní interiér

Jak se říká, dokonalost se skrývá v detailech a je tomu tak i u vybavení bytu či domu. Bytové doplňky dodají interiéru tvář a osobitou atmosféru. Hledáte inspiraci pro obývací pokoj, pracovnu, dětský pokoj nebo jen pokukujete po něčem nevšedním a novém? Máme pro vás tipy na originální doplňky, které váš interiér promění k nepoznání během chvilky. Navíc jsou praktické, elegantní i osobité.

Moderní i klasické, pohodlné a praktické pufy a taburety

Obývací pokoj většina domácností využívá nejvíce. Měl by být tedy vybaven nejen velmi pohodlně, ale i prakticky. S tím vám mohou pomoci pufy a taburety. Budete mít kam odložit nohy po náročném dni a je zde i další praktické využití a ne jedno. Pokud si vyberete taburet s úložným prostorem, získáte tak tři v jednom: 1) podnožník, 2) úložný prostor, 3) sedadlo navíc, ať už pro neočekávanou návštěvu nebo pro vás. Nabídka materiálů, barev i tvarů je opravdu široká. Vybere si snad každý, ať už máte raději boho, rustikální, skandinávský či jiný styl.

Regály dodají místnosti osobitý nádech i více prostoru

Máte doma holé stěny a přemýšlíte čím je vyplnit? Nebo jen nevíte, kam uložit knihy, které vám už na zemi tvoří komínek? Máme pro vás řešení. Vyzkoušejte regály. Ty jsou praktické, prodávají se v různých velikostech i šířkách, barvách i materiálech. Hodí se do dětského pokoje, obýváku, pracovny i kuchyně. Na výběr jsou otevřené i s uzavíratelným prostorem. Vytvořit z nich můžete moderní dekoraci na stěnu nebo je využívat jako úložný prostor pro jakýkoliv účel.

Například pokud máte doma holou stěnu, můžete regál umístit doprostřed a vyplnit ho dekoracemi nebo v kuchyni talíři, hrníčky, zavěsit na něj měchačky, naběračky nebo využít jako knihovnu. Určitě vás napadne i mnoho dalších způsobů, jak takový regál využít. Do dětských pokojů se hodí uzavíratelné regály s integrovanými policemi na knihy. Menší a užší regál může sloužit jako místo pro uložení všech věcí do školy a takový školní kout.

Pro studenty tu jsou pak už funkční řešení regálů, které nabízí i prostor na boty, oblečení, knihy atd. Regály jsou praktické, designově různorodé, místnosti dodají osobitý nádech i více prostoru. Bytových doplňků samozřejmě najdete na českém trhu mnohem více, ovšem tyto nabízí nejen komfort a pohodlí, ale také praktické i dekorativní využití.