Na vlhké zdi domácí odvlhčovače

Na vlhké zdi domácí odvlhčovače

Máte vlhké zdi a nemůžete se vlhkosti dlouhodobě zbavit? Pomůže domácí odvlhčovač. Vlhkost samozřejmě vzniká stavebními poruchami ve zdech nebo materiálu, ale i nedostatečným větráním. V takových prostorách pak vznikají plísně, nepříjemný zápach a pobyt v nich často vede ke zdravotním potížím, které mohou být revma, záněty kloubů nebo záněty dýchacích cest. Pokud se tedy potřebujete co nejrychleji vlhka zbavit, pomohou Vám odvlhčovače firmy Remko.cz, kde ventilátor uvnitř zabudovaný vhání vlhký vzduch přes výparník a zchlazuje jej pod rosný bod, přebytečná pára v odvlhčovači se oddělí a odteče do jímací nádoby, zatímco do prostoru se vyfoukne jen odvlhčený vzduch. Vzduch je zároveň i pročištěn.

Firma nabízí odvlhčovače vzduchu do domácností, které jsou schopny vysušit místnost o rozloze do 50 metrů čtverečních. Pro větší objekty, jako jsou ty průmyslové, sklady, sklepy apod. nabízí firma průmyslové odvlhčovače, které jsou určeny pro náročné podmínky a zvládnou i 24 hodinový provoz, s nízkou spotřebou a naopak s vysokým výkonem.

Všechny přístroje od firmy Remko se snadno a pohodlně ovládají, vyznačují se nízkou poruchovostí a zaručují tak majiteli dlouhodobou životnost. V závislosti na rozsahu Vašeho problému si z širokého sortimentu firmy určitě vyberete z různých řad odvlhčovačů, ale k dispozici je i tepelné čerpadlo, mobilní topidla, naftová, elektrická i plynová topidla nebo různé druhy klimatizace – nástěnné, kazetové, podstropní, průmyslové, parapetní nebo mobilní, které jsou čím dál více oblíbenější, jelikož pocit horka a pocení je nepříjemné. Proto firmy často instalují pro své zaměstnance klimatizace do kanceláří, dokáží tak prostory zchladit a vytvořit tak vhodné pracovní podmínky pro zaměstnance. Jsou zároveň i velmi tiché a úsporné.