Na osobní saunu potřebujete místo velké asi jako předsíň

Na osobní saunu potřebujete místo velké asi jako předsíň

Soukromé sauny v rekreačních objektech a rodinných domech začínají pronikat pomalu i k nám. Nejen seveřané se rádi zahřívají v saunách, které má snad každá rodina doma, oblíbené domácí saunování se stává populární také v Česku. Výhodou sauny je, že nyní ji lze zbudovat i v bytě. Nepotřebujete prostory větší, než je rozměrná předsíň.

Úsporné rozměry umožňují wellness vestavět i do bytů

Podívejme se na technologické parametry sauny Sasha Mi. Dokonalost spočívá nejen v úsporných rozměrech 260×120×225 cm, ale i samotné wellness zóně, jež je uvnitř ukryta. Do uzavřeného prostoru, který uvnitř nepůsobí vůbec stísněne, se pohodlně vejdou tři samostatné relaxační zóny: sauna, turecké lázně a emoční sprcha. Tři v jednom – dalo by se říci bez nadsázky. Jakostní materiály jako dřevo, tvrzené sklo a designově vyvážená ocel tvoří skelet i samotné jádro sauny ověnčené ověřenou technologií prvotřídní značky Jacuzzi.

Blahodárné účinky sauny, tureckých lázní a emoční sprchy

Jak to, že má sauna takové blahodárné účinky na lidský organismus? Díky páře a přirozenému teplu se dostane organismu okamžité hloubkové očisty, vyplaví se z těla škodlivé látky a posílí se imunitní systém. Střídáním horké páry s omlazujícím účinkem chladné vody dochází k masáži svalstva, ale i posilování srdečního svalu a zlepšené látkové výměně. Emoční sprcha obsahuje programy chromoterapie, které si každý navolí podle vlastní nálady a chuti. Zintenzivnění dobré nálady a uvolněné mysli má za cíl právě zmíněná emoční sprcha.

Relaxační sprchy, masážní vířivky a bazény od Albixonu

Albixon a. s. dodává sauny s programy biosauna, římská sauna a finská sauna. Turecké lázně lze nastavit na tři programy o teplotách od 35 do 48 stupňu Celsia a střední či velké vlhkosti. Naprogramovat lze i sprchu. Do soukromých wellness se dodávají i vířivky, bazény a další příslušenství pro soukromé relaxační účely.