Na Klimentské ulici v Praze nově zmodernizované kanceláře

Na Klimentské ulici v Praze nově zmodernizované kanceláře

Nepsanou povinností firmy, která neskrývá své ambice růst a prosperovat je mít své sídlo v Praze na prestižní adrese. Tomuto zadání skvěle vyhovuje zrekonstruovaná sedmipatrová budova s volnými kancelářemi v různých dispozicích. I malá firma může mít pronájem kanceláře Praha 1 jako své sídlo, jež sebou nese zde mnoho výhod: dopravní infrastruktura je nerozvinutější v zemi, veřejné sítě a telekomunikace neustále modernizovány, vrcholné instituce státu zde sídlí, mezinárodní zastoupení firem apod. Praha jako nejsilnější pól rozvoje ekonomického prostoru přitahuje nejkvalifikovanější mladé perspektivní pracovníky. Kanceláře Praha 1 mající punc prestižního místa a věhlasu, vám tak nabízí nejlepší podmínky k úspěšné trajektorii růstu obratu a expanzi v EU.

Kanceláře Praha City Center

Na Klimentské ulici č. 46 je umístěna nepřehlédnutelná budova – kanceláře Praha City Center. Před 2 lety byla zakoupena za více než 50 miliónů EUR a následně zrekonstruována novým majitelem sídlícím v Londýně. V přízemí jsou obchodní prostory k pronájmu, služby restaurace apod. V ostatních 6 patrech kancelářské prostory o různých rozlohách 150 – 2563m2 s možností variabilního uspořádání, s nadstandardním vybavením. Zdvojené podlahy, moderní podhledy a okna, vzduchotechnika, připojení optickým kabelem, kuchyňka, floor boxes-el. zásuvky v podlaze.

 Pro nájemce v budově exkluzivní služby

Potenciální nájemce co má pronájem kanceláře Praha 1 v Klimentské má k dispozici následující služby- půjčovnu a myčku automobilů, finanční konzultantství a bankovní služby, přepravní služby DHL, restaurační a stravovací služby, kadeřnictví, manikúru a kosmetický salón, designérství interiéru, instalace stínící techniky a jiné. Vynikající dopravní spojení k magistrále, metru, na tramvaj i autobus. Půjčovna a dobíjení elektromobilů je zde.