Myslete na bezpečí těch nejmenších i během spánku

Myslete na bezpečí těch nejmenších i během spánku

Je známou věcí, že děti rostou závratným tempem. Miminko, které jste si před pár týdny přivezli z porodnice, se rychle učí a čím dál více se pohybuje. Z toho důvodu je potřeba myslet na zabezpečení postýlky hned od jeho narození.

Předcházejte úrazům

Miminka tráví zpočátku v postýlce většinu času. Z toho důvodu byste jim v ní měli zajistit co nejpohodlnější prostředí, při němž je dbáno též na bezpečnost. Ideální pomůckou je polštářkový mantinel do postýlky, jenž by měl být přirozenou součástí postýlky. Plní nejen estetickou, nýbrž také praktickou funkci. Zabrání prostrkávání ručiček a nožiček mezi šprusle, při spánku nehrozí nárazy hlavy na tvrdé části postýlky.

Materiál a rozměry

Tyto mantinely jsou vyrobeny ze 100% bavlny, aby byly co nejpříjemnější k dětské pokožce. Na výběr je široká škála rozměrů, nejčastěji to jsou 120×60 nebo 180×25 cm. Zajímá vás, co je použito jako výplň? Je to antialergické silikonové vlákno, které je známé svou vzdušností a měkkostí. U postýlkových mantinelů se můžete spolehnout na jejich kvalitu, neboť jsou precizně ušity a materiál vydrží mnohonásobné praní.

Vybere si každý

Nabídka mantinelů je skutečně rozsáhlá, vybírat můžete z množství barev, motivů, tvarů a rozměrů. Tyto moderní a stylové kousky hravě sladíte též s lůžkovinami do dětské postele. Můžete je pořídit v holčičí, chlapecké a unisex verzi. Jednotlivé druhy mají buď podobu polštářků, které se přidělávají k postýlce tkaničkami, nebo celistvého mantinelu, jenž stojí sám o sobě bez nutnosti přivazování.

Kde nakoupit?

Navštivte internetový obchod Banaby, který se specializuje na dětský nábytek. V kategorii Dětský dřevěný nábytek naleznete postele, stoly, pokojové sestavy, komody, skříně, regály, knihovny a police. Jedná se o dětský nábytek z masivu nebo z lamina.