Moderní zahradní nábytek Doppler

Slunce svítí, ptáci zpívají, z grilu se line skvostná vůně svírající žaludky, na stole stojí bábovka a lahodné nápoje – to milujeme, a proto se každý rok na posezení v zahradě moc těšíme. Dokonalou pohodu jistí kvalitní zahradní nábytek

Moderní zahradní nábytek Doppler

Jaký zahradní nábytek zvolit? Na výběr máte tradiční dřevo, ratan, hliník, kov a plast. Boom plastového nábytku je za námi, ten se do zahrady vážně nehodí, není oblíbený ani železný nábytek z důvodu náročné údržby a špatné manipulace, zbývá nám dřevo, ratan a hliník. V popředí zájmu je umělý ratan – jednoduchá údržba, stačí vystříkat hadicí nebo přetřít vlhkým hadrem, dobře snáší slunce i déšť, zatímco přírodní ratan není odolný vůči počasí.

Příjemné posezení – polstry na zahradní nábytek

Vedro ve městě je nepříjemné – asfalt pálí, lidé se potí a touží po stínu. Šťastný člověk ten, který vlastní zahradu. Jak zútulnit zahradu, aby nám polední šálek kávy chutnal? Pořiďte si slunečníky a polstry na zahradní nábytek. Pohodlí a stín to jistí stejně jako zahradní lavičky. Na tento druh nábytku je nejvhodnější eukalyptové, týkové či jiné exotické dřevo. Proč? Materiál je pevný, trvanlivý a odolný vůči výkyvům počasí a UV záření. Exotické dřevo se musí impregnovat a není dobré je zanedbávat stejně jako zahradní nábytek vyrobený z masivu.

Veselé a pestré vzory  - deštníky Doppler

Slunce střídá déšť a my jsme nuceni si pořídit deštníky. Toužíte po vystřelovacím nebo plně automatickém deštníku? Líbí se vám partnerské, holové  či trekkingové deštníky? Založili jste novou firmu a přemýšlíte o účinné reklamě? Reklamní deštník! To je nápad! Doppler reklamní deštníky vyrábí a vy jste se s nimi mohli již setkat u firem BMW, Škoda Auto, VW atd. Vsaďte na vysokou kvalitu, deštníky Doppler jsou pravidelně testovány v aerodynamickém tunelu, kde musí odolat silnému větru až do rychlosti 100 km/hod.