Matrace, na kterých se vyspíte do růžova

Matrace, na kterých se vyspíte do růžova

Kvalitní matrace je základem pro zdravý a vydatný spánek. Každému vyhovuje jiný typ, proto před samotným nákupem by bylo dobré si zjistit dostatek informací o jednotlivých druzích a v neposlední řadě si též matraci naživo vyzkoušet.

Využijte akční nabídky

Levné matrace se vám podaří pořídit, pokud využijete výhodných cenových akcí. V rámci výprodejů ceny klesají až o několik desítek procent. Nebo se často objevuje nabídka matrace 1 + 1 akce. Zaplatíte za jednu matraci a druhou získáte zdarma. V rámci této nabídky naleznete veškeré typy matrací – pěnové, pružinové a latexové. V žádném případě se nejedná o neprodejné zboží, kterého by se chtěl prodejce za každou cenu zbavit. Většinou jsou tyto nabídky časově omezené, takže se s nákupem nevyplatí otálet. V brzké době se totiž vrátí cena na svoji původní hodnotu.

Dokonalý komfort

Latexové matrace jsou dokonalou kombinací maximálního pohodlí a ortopedických a antialergických vlastností. Jejich výroba spočívá v použití směsi přírodního a syntetického latexu. Díky tomu je zajištěna vysoká elasticita těchto matrací. Latexové matrace je důležité položit na prodyšný podklad, ideální jsou polohovací rošty.

Spaní na taštičkách

Pružinové matrace, které jsou též známé pod pojmem taštičkové, mají výborné ortopedické vlastnosti. Jádro tvořené z více jak 380 pružin v malých textilních taštičkách zajistí dokonalou pružnost. Pružinová matrace vám z důvodu kvalitního zpracování nebude vrzat ani po několika letech používání.

Matrace pro dva

Oboustranné partnerské matrace mají na každé straně jiný stupeň tuhosti. Partneři si poté mohou vybrat, která strana matrace jim bude nejvíce vyhovovat. Nemusíte se tedy přizpůsobovat druhému, neboť stavba ženského a mužského těla je odlišná. Partnerské matrace jsou synonymem pro spaní ve dvou bez kompromisů.