Luxusní sauny

Luxusní sauny

Přichází zimní období, kdy je venku ošklivé počasí, zima, mráz, déšť, sníh. A v tomto nečase velmi oceníme, když budeme moci navštívit příjemně vyhřátou saunu a relaxovat v ní. A není nic lepšího než mít saunu přímo doma. Díky naší firmě Eurowellness to není problém. Vyrábíme a dodáváme luxusní sauny přesně na míru pro vás.

Venkovní sauny

V nabídce máme venkovní sauna domky, které jsou výjimečné svojí kvalitou a jsou vyráběny přesně dle Vašich požadavků. Unikátní sauny domky můžete umístit na Vaši zahradu nebo na terasu. Vytápění venkovních sauna domků je realizováno infrazářiči, finským topením nebo parním vytápěním.

Venkovní sauna domky vyrábíme na míru a dle individuálního přání každého zákazníka zvlášť. Pokud nás kontaktujete, domluvíme si termín schůzky a společně vymyslíme takovou luxusní saunu, abyste byli maximálně spokojení. Velice si zakládáme na dlouhodobém a dobrém vztahu s každým naším klientem. Vytvoříme pro Vás luxusní venkovní saunu, ve které budete moci relaxovat a odpočívat po jakkoli náročném dni. Cena luxusních venkovních saun nemusí být závratná. Jednoduché, zcela základní, ale přitom velmi luxusní a kvalitní sauny začínají již na cenové hladině okolo 160 000,- Kč. Pak už jen stačí domluvit další detaily, které si v sauně budete přát a můžeme vytvořit naprosto unikátní a luxusní saunu, kterou budete mít na světe pouze a jenom vy.

Venkovní sauny mohou být doplněny dalším technologickým příslušenstvím. K venkovnímu sauna domku můžeme postavit také vlastní koupelnu, převlékárnu, zážitkové sprchy nebo také odpočívárny či celý obývací pokoj pro dokonalý zážitek při odpočinku po saunovém cyklu.

Vybavení venkovního sauna domku

Příkladem luxusní sauny, kterou dokážeme zákazníkovi vyrobit na míru je například kombinovaná sauna s vytápěním pro finskou, parní a infra saunu. Rozměry saun jsou od 170 cm po neomezenou velikost. Záleží pouze na dispozici místa, kam chcete saunu nechat postavit. Sauny vyrábíme z tirolské borovice, kanadského červeného cedru ale i z dalších kvalitních materiálů pro stavbu sauny. K sauně můžete mít další příslušenství jakým může být například atypické osvětlení, dálkové ovládání sauny, WiFi připojení do sauny, díky kterému budete moci ovládat celý Váš saunový systém pomocí aplikace přes chytrý telefon.

Vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení na T-zboží.cz

Reklama
Reklama 2