LUMASTEEL nabízí hutní materiál i zámečnické práce

LUMASTEEL nabízí hutní materiál i zámečnické práce

Potřebujete nakoupit hutní materiál? Případně hledáte firmu zabývající se dělením hutního materiálu nebo armováním železa? Firma LUMASTEEL Litvínov poskytuje služby celé škále zákazníků z oblasti strojírenství, zámečnické výroby, firmám ve stavebnictví, ale rovněž malým živnostníkům, či dokonce domácím kutilům.

Když potřebujete hutní materiál nebo kované polotovary

LUMASTEEL – to je prodej hutních materiálů, nerezové ocele i hliníku. Nabídka obsahuje rovněž kované polotovary, včetně hotových okrasných plotových dílců, dále sortiment bran, branek i garážových vrat. Dalším přidruženým prodávaným materiálem je stavební a palivové dřevo.

Veškerý prodej hutního materiálu a dalšího zboží nabízí LUMASTEEL i pro maloodběratele a jednotlivce. Na litvínovské adrese firmy najdete market i pro kutily.

Služby pro profesionály i kutily

Mimo hutní materiály, polotovary a hotové výrobky poskytuje firma celou škálu profesionálních služeb. Jde zejména o dělení tyčového materiálu; dělení, ohýbání a stříhání plechů; děrování a různé zámečnické práce. Veškeré materiály, polotovary i hotové výroby lze přímo u LUMASTEEL pozinkovat.

Potřebujete zhotovit výpalky na míru? Firma nabízí zhotovení výpalků v libovolném tvaru. Stačí zaslat výkres s okótovanými rozměry. Pro zhotovení výpalků se používá profesionální laserový stroj, který garantuje vysokou přesnost výrobku a současně je zárukou pro rychlé dodání zakázky zákazníkovi.

Služby armovny pro malé i velké zakázky

Už druhým rokem poskytuje LUMASTEEL i služby v oblasti armování železaArmovna zvládne jak jednodušší menší zakázky (prosté třmínky do 100 ks už do druhého dne), tak armování složitých konstrukcí například pro novostavby. Součástí nabídky je i ohýbání betonářské oceli.

Kvalitní brány i vrata

LUMASTEEL prodává rovněž kompletní sortiment pro křídlové a posuvné brány CAIS, včetně motorů, které si lze vybrat od firem CAIS, Hörmann a FAAC. Branku nebo bránu firma zhotoví i na míru, a to od zaměření přes výrobu až po finální montáž. Podobně realizuje rovněž výrobu a montáž průmyslových a garážových vrat.

Doprava je samozřejmost

Pro veškerý zakoupený materiál, polotovary i výrobky pro vás LUMASTEEL zajistí dopravu až na smluvené místo. Nákladní automobil pro rozvoz má hydraulickou ruku a je určen pro dopravu do 5 tun a přepravované délky do 6 metrů. Pokud je materiál skladem, je k vám dopraven ještě v den objednávky. 

Speciální dodávky pro zboží v délkách do 12 metrů a 24 tun LUMASTEEL Litvínov zajišťuje prostřednictvím svého prověřeného smluvního přepravce.

Vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení na T-zboží.cz

Reklama
Reklama 2