Levné komody s originálními prvky

Komody představují menší kus nábytku, který se hodí do každé místnosti v domě nebo bytě. Svým designem dokáže zaujmout a vzbudit dojem elegance a luxusu – poskytuje dostatek úložného prostoru a dokonalou přehlednost. Při výběru i levné komody je vhodné volit trvalejší materiál. Ideální materiál je dřevo. 

Levné komody s originálními prvky

Dřevěné komody jsou svou přirozeností předurčeny k dlouhodobému užívání. Vyrábějí se ve třech povrchových úpravách – vosk, lak, barevné přírodní mořidla. Masivní komody najdete v různém provedení jako je televizní komoda, vysoká komoda, velká komoda z dubového masivu a mnoho jiných. Velký boom zaznamenaly rustikální komody. Jedná se o luxusní nábytek, vyrábějící se z vysoce kvalitního dřevěného masivu, který svým designem vzbuzuje dojem starožitného nábytku. Rustikální komoda – klenot interiéru. Komody již v minulosti patřily mezi oblíbený interiérový doplněk, který se dokonale hodil do každého interiéru. Postupem času, způsobem opracování a provedení se jejich obliba stále zvyšuje.

Moderní komody v sobě snoubí praktičnost, styl a eleganci

Při výběru komody odborníci doporučují brát ohled na použitý materiál. Pokud toužíte po kvalitě a eleganci zvolte si dubový masiv. Luxusní dubové komody jsou známé svou pevností a odolností. Co se týče povrchové úpravy, můžete si vybrat lak nebo velmi oblíbené jsou komody bez povrchové úpravy zvané bílý dub. Přestože má masiv nadčasový design, dýha je pevná a praktická, hraje prim levné lamino. Lamino se označuje zkratkou LTD (laminované dřevotřískové desky), není důvod tímto levným materiálem opovrhovat. Stačí jen zmínit výhody – velkoplošnou, konstantní tloušťka, hladký povrch, stejné vlastnosti ve všech směrech, homogennost, nízká cena, jednoduchá údržba. Nevýhodná je u komody vyrobené z lamina vyšší hmotnost a nižší odolnost vůči vlhkosti.

Levné komody k mání na nakup-nabytek.cz

SalesaKomody se stále těší vysoké oblibě. Tento praktický kus nábytku dokážete dokonale dokombinovat. Designově je komoda považována za elegantní kousek poskytující dostatek místa pro vaše věci. Svým různorodým provedením vyhoví i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Sháníte vysokou kvalitu za rozumnou cenu? Levné komody na Nakup-Nabytek.cz je správné rozhodnutí! Elegantní komoda  BALI/TAHITI bílá vás překvapí nejen svým stylovým designem, ale také nízkou cenou. Komoda je vyrobena z kvalitního lamina, a pokud vám nevyhovuje tato barevná kombinace, v nabídce naleznete i variantu bílá/fialová nebo bílá/černá. Barva u zásuvek je lesklá, ostatní části jsou v matné barvě. Efektní design má i bílá komoda Salesa nebo komoda LOOP LP 45, kde je bílý korpus, šuplíky v dekoru maraciabo a rustico. Komodu tvoří jeden šuplík menší a jeden větší každý v jiné barvě (troje dvířka v různé velikosti). Tak bychom mohli pokračovat dále … Nabídka komod je velká – široká paleta barev, moderní designy, skvělé ceny!