Lépe bydlet můžete i vy

Lépe bydlet můžete i vy

Doba staveb a rekonstrukcí svépomoci je již dávno ta tam. Dnes je samozřejmostí najmout si dle možnosti prověřenou firmu s referencemi, která se o stavbu a stavební úpravy kompletně postará.

Najít si jednu firmu na všechny stavební úpravy je mnohem výhodnější než si najímat jednotlivé řemeslníky. Vyhnete se tomu, že vám práce na sebe nenavazují, jeden se vymlouvá na druhého, práce stojí nebo se dělají dvakrát. Pokud hledáte kvalitní stavební firmu v jižních Čechách, nebo dokonce přímo v Českých Budějovicích, oslovte firmu Archeus. Jméno firmy je synonymem pro kvalitní stavební práce České Budějovice.

Dům na klíč za 36 až 40 týdnů

Mezi hlavní náplně Archeus patří stavba domů na klíč. Firma navrhne i postaví jak typizovaný rodinný dům, tak atypický. Pokud se jedná o stavbu pomocí stavebního sytému Ytong, obvykle lze stavbu zrealizovat v rozsahu 36 až 40 týdnů. Díky suché formě stavby se pak lze do objektu v podstatě ihned nastěhovat.

Archeus se řadí mezi nejlevnější stavební firmy v ČR. Mezi hlavní přednosti též patří dodržení smluvené ceny domu, a to přestože je cena stavebních materiálů velice variabilní a od zahájení projektu k jeho odevzdání se mohou ceny stavebních materiálů na trhu výrazně změnit. Firma garantuje pevnou cenu za stavbu dle projektové dokumentace.Hledáte rodinné domy na klíč České Budějovice? Nechte si zpracovat nabídku od Archeus.

Pojďte zmodernizovat svůj byt

Další stavební práce v Českých Budějovicích, na které se Archeus zaměřuje, jsou rekonstrukce bytových jaderStarší panelové byty firma adaptuje na moderní bydlení odpovídající současným požadavkům majitelů těchto bytů. Vyzdění jádra, menší změny dispozic bytu a další rekonstrukční práce, pokud jde o okna, dveře, podlahy a sanitu, dokážou byt zcela proměnit. I když nebydlíte v novostavbě, zrekonstruovaný byt mnohdy nabídne stejně vysoký standard bydlení.