Legendární stolní fotbálky nyní i u vás doma

Pamatujete na tu srandu, když jste si s přáteli v hospůdce u piva zahráli fotbálek? Tak pozor! Není nic snazšího než si stolní fotbal pořídit i domů a tím nemyslíme takový ten klasický plastový fotbálek pro děti na stůl, ale opravdu poctivý dřevěný stolní fotbal, který vás jistě zabaví, a nebudete vědět, kdy přestat.

Legendární stolní fotbálky nyní i u vás doma

Proč si koupit stolní fotbálek domů?

 

Odpověď je prostá – pokud rádi pořádáte večírky nebo posezení s přáteli, tento výrobek jistě takovou akci nakopne. Mít stolní fotbal doma je sen téměř každého může a vy si ho nyní můžete splnit. Představte si, že k vám přijdou kluci, kouknout se na nějaký důležitý zápas. Co budete dělat mezi poločasy? No přece si taky zahrajete fotbal! Navíc hodně ušetříte, protože nebudete za každou hru platit peníze, jako je tomu v hospodách a restauracích. Můžete si tedy s přáteli zahrát opravdu do sytosti.

Kam umístit fotbálek

 

Takový domácí stolní fotbal může být problém umístit. Šikovné je najít mu nějaké místo, kde nebude překážet, ale zároveň bude na očích, aby si ho například návštěvníci všimli a zatoužili po hře. Dobré místo je například obývací pokoj, pokud tedy máte nějaký větší. Jestliže se rozhodnete pro domácí stolní fotbálek, tak rozhodně nevybírejte, podle toho, který je výstřední a podobně, ale uvědomte si, že by k vám domu měl zapadnout. Je tedy dobré, aby stolní fotbálek a jeho barva byly co nejvíce podobná barvám vašeho nábytku. Zároveň při umístění fotbálku musíte myslet na to, zda je kolem něj dost místa, aby se s ním před hrou nemuselo manipulovat do prostoru.

Druhy stolních fotbálků na doma

 

Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro koupi stolního fotbalu domů, věřte, že nebudete vědět, který vybrat. Existuje mnoho druhů kvalitních stolních fotbálků na doma, a také je mezi nimi velké finanční rozpětí. Když se budeme bavit o těch nejlevnějších, jsou to především stolní fotbaly na stůl, takzvané mini. Tenhle typ fotbálku seženete už kolem 500Kč. Hodí se především do bytu, kde není prostor na velký stolní fotbal, který zabírá moc místa.

Existují i fotbálky pro děti, které jsou také menší a navíc stylově laděné tak, aby se dětem líbili a hodili se i do dětského pokoje. Pokud řešíte problém s prostorem, zvolte rozkládací stolní fotbálek, který vždy po hře můžete klidně složit a uklidit například do šatny. Tyto fotbálky stojí okolo dvou až tří tisíc. Potom už se ceny pohybují podle toho, jak velký fotbálek vyberete. Pokud chcete stolní fotbálek, který je opravdu stylový a profesionální, připravte se na to, že se jeho cena blíží i deseti tisícům.