Led osvětlení v moderních dekoracích

Led osvětlení v moderních dekoracích

Led světýlka, krásný doplněk, který se skloňuje v souvislosti s nadcházejícími Vánocemi snad ve všech pádech. Dokáží vytvořit kouzelnou atmosféru a během vánočních svátků se vyskytují snad v každé domácnosti v každém okně a na každém stromečku. Tohle vánoční osvětlení, které se vyrábí v bezpočtu variant a ve velkém množství barev působí velmi dekorativně a moderně hlavně v bílé, teplé, nebo studené barvě.

               Ojedinělým nápadem, který se najdete pouze v nabídce obchodu Dekor-art.cz, je spojení krásy trvanlivých květin, moderní keramiky a již výše zmíněného led osvětlení. Vše je velice citlivě a originálně aranžováno v duchu posledních moderních světových trendů. Květiny v tomto osvětlení získají jiný, velice moderní barevný nádech i náboj, který samozřejmě propůjčí i interiéru Vašeho domu, nebo bytu. Ve většině takto vyrobených dekoracích, jsou požity trvanlivé květiny, které se na svém povrchu třpytí, což v šeru nadcházejících podzimních dní, dokáže vykouzlit neotřelou a velice moderní atmosféru.

 

               Led dekorace v zhasnutém stavu.

 

Vše je vyrobeno naprosto bezpečně, k napájení je použito baterií. Novinkou pro letošní rok jsou ovladače s časováním, kdy je možno vymezit osmi hodinovou časovou výseč, po kterou Vám budou led dekorace každý den, rozehrávat svoje kouzelné představení hry barev, světel a stínů, dalších šestnáct hodin budou setrvávat ve vypnutém stavu. Samozřejmě je možno kdykoliv tento dekorativní doplněk vypnout, nebo naopak zapnout.

Okouzlující dekorace v rozsvíceném stavu.

 

Výrobky prodávané v tomto e-shopu, jsou originální a výrobce si zakládá na tom, že od každé dekorace je zhotoven právě jen jeden kus. Pro zákazníky, které neuspokojí výběr ve výše uvedené prodejně, jsou aranžéři připraveni vytvořit dekoraci, na zakázku dle Vaší představy. Sdělíte jim svoji představu, oni se ji pokusí přeměnit na realitu a zašlou Vám fotografie vyrobené dekorace. V případě, že se Vám zhotovená dekorace bude líbit, obratem Vám ji zašlou. V opačném případě Vás nikdo nebude nutit k odběru, výrobce si dekoraci ponechá a umístí ji do svého e-shopu. Takže v případě zakázkové výroby nepodstupuje zákazník žádné riziko.

Vyzkoušejte tuto službu a navštivte Dekor-art.cz.

 

 

Renata Havlová

www.Dekor-art.cz