Kvalitní spánek v kvalitní české posteli

Sháníte sofistikované postele v nadčasovém designu? Preferujete české výrobce? Tak to rozhodně zavítejte na portál spime.cz, kde se nalézá internetový obchod Českého výrobce značky Postelia.

Kvalitní spánek v kvalitní české posteli

Sháníte sofistikované postele v nadčasovém designu? Preferujete české výrobce? Tak to rozhodně zavítejte na portál spime.cz, kde se nalézá internetový obchod Českého výrobce značky Postelia. Kvalitní materiály a nejmodernější technologie výroby zaručí spokojenost i toho nejnáročnějšího zákazníka.  Firma působí na českém trhu od roku 2001 a po dobu své působnosti si získala řadu spojených klientů. Masivní postele vyrábějí pouze z tuzemského perfektně vysušeného dřeva s konstrukcí o síle 4 cm, kde široký rám dodává postelím ohromnou stabilitu. Lamelové rošty dovážejí od významných evropských výrobců, stejně jako závěsné značkové kování, kterým jsou veškeré díly masivní postele spojeny.

Dřevěné postele! Kvalitní nábytek pro náročné

Cílem tohoto českého výrobce je vytvořit produkt, do kterého se skutečně vyplatí investovat. Dřevěné postele vyrábějí s velkým citem na detail. Výroba nábytku není pro tuto firmu jen prací, je to poslání, se kterým žije. Masivní dřevěné postele vyrábějí ve třech cenových variantách, kdy produkty z borovice a smrku se pohybují v nižší cenové relaci. Bukové a olšové dřevo tvoří střední cenovou kategorii. Dub, jasan a javor patří mezi nejkvalitnější dřeviny, ale také jsou nejdražší. Postele ze všech druhů dřev vám budou sloužit spoustu let bez ztráty na kvalitě, neboť na výrobu postelí jsou použité pouze dobře vysušené a správně ošetřené materiály.

Postele s úložným prostorem – elegance se snoubí s komfortem

Stylový a elegantní půvab dřevěného nábytku spolu s moderním designem dělají z postelí s úložným prostorem ideální volbu pro mnohé lidi, kteří mají zájem o vytvoření svého interiéru v harmonii s přírodou. Postele s úložným prostorem! Výrobní proces pro tohoto českého výrobce znamená umění vytvářet jedinečný a nadčasový design, který se stane ozdobou vašeho interiéru. Nyní vybavit postelemi vaši domácnost, chatu, chalupu nebo hotel či penzion bude tak snadné.