Kvalitní patrové postele pro děti

Bojujete s prostorem v dětském pokoji? Patrová postel šetří nejen prostor, navíc mají děti tento nábytek ve velké oblibě.

Kvalitní patrové postele pro děti

Pokud je u vás toto téma aktuální a o patrové postele pro děti se zajímáte, tak rozhodně zavítejte na internetové stránky portálu caster.cz, kde nabízejí unikátní a bezpečný nábytek pro děti a dospělé za příznivé ceny. Zajisté i vy oceníte kvalitní řemeslné zpracování českého výrobce s 15-ti letou tradicí, který poskytuje 15-ti letou záruku na konstrukci.  Online cenová kalkulačka a online objednávka 3D ONLINE KONFIGURÁTOR – samozřejmost. Proč jsou patrové postele od CASTER CZ tak oblíbené? Vysoká kvalita se zde snoubí s moderním designem, velkou variabilitou sestavení a četnou nabídkou typů doplňkových skříněk a polic, nechybí úložný prostor, peřiňák, zavěšení atd.

Patrová postel – jedinečně využitý prostor

Nabídka patrových postelí je obrovská. Zvolit si můžete hned z několika typů – klasické uspořádaní paland nad sebou, pravoúhlé uspořádání, čímž docílíte dokonalého provzdušnění a odlehčení prostoru, oblíbená je i patrová postel s jedním lůžkem v horní části, kde vaše ratolest využije prostor pod vrchní postelí k hrám či ke studiu. A je tady letošní hit – zavěšené patrové postele pro děti. Tento nábytek pomáhá vyřešit nejen nedostatek místa v pokoji, ale také nespavost dětí a dospělých, pokud tento druh postelí zvolíte do své ložnice. Visuté postele mají lehací plochu zavěšenou ke stropu a působí velmi romanticky.

 Vestavěné skříně – racionální řešení pro uskladnění oděvů

Vestavěné skříně jsou ohromně žádané, neboť úsporně hospodaří s úložným prostorem. A pokud máte doma nevyužitý atypický prostor, tak tento nábytek vyrobený na míru vyřeší váš problém. Co víc! Získáte do svého domova elegantní a praktický prvek. Hlavní výhoda vestavěných skříní - maximální využití úložného prostoru ve stísněných podmínkách, jednoduchá údržba, široké možnosti použití. Společnost CASTER CZ navíc nabízí bohatý výběr rámů s různými výplněmi, jako je dřevo nebo imitace dřeva, sklo a zrcadlo.