Kvalitní kuchyňská digestoř a z kuchyně je ráj

Kuchyňské digestoře
Kuchyň je ráj hospodyněk, kde se setkává s celou rodinou. A kuchyňské digestoře, které odsávají pachy a výpary patří bez diskuse do každé kuchyně. Nejde jen o funkční prvek, ale o originální designový prvek.

Kvalitní kuchyňská digestoř a z kuchyně je ráj

Digestoře vybíráme podle vzhledu a velikosti, ale na zřetel musíme mít i technické parametry. V tomto ohledu vás nabídka našeho internetového obchodu rozhodně nezklame, neboť nabízíme špičkové kuchyňské digestoře CATA a EMPIRE za rozumnou cenu.

 
 Kuchyňské digestoře – nezbytný pomocník


EMPIRE – privátní značka společnosti ČEKO IMPORT a.s., která kuchyňské digestoře vyrábí pouze z evropských komponentů s bezkonkurenčním poměrem užitková hodnota/cena. A pokud se rozhodnete pro značku CATA a EMPIRE, tak máte k dispozici výrobky se zpětnou klapkou.  Co to znamená? Zpětná klapka zamezuje průchodu studeného vzduchu z venku do místnosti. Co se týče údržby odsavačů par, tak je nezbytné si přečíst návod, neboť nerezový povrch je velmi náročný na údržbu. Rozhodně se nedoporučují používat agresivní čistící prostředky s obsahem chloru. Pro zařízení CATA a EMPIRE jsou vhodné čističe na lihové bázi – Wema, Digič a další.


Špičkové kuchyňské digestoře – velké množství druhů


Kuchyňské digestoře skvěle poslouží tam, kde je zapotřebí pravidelně odsávat páru a pachy, které vznikají při vaření nebo v místech neuzavíratelně propojených s kuchyní.  Mezi nejprodávanější značky patří CATA a EMPIRE, jež naleznete v našem internetovém obchodě. Teď už zbývá se jen rozhodnout, jaká digestoř se bude do vaší kuchyně nejvíce hodit - komínová kuchyňská digestoř, ostrůvková, rohová, rustikální, podskříňková, vestavná nebo a výsuvná? Při výběru digestoře se v prvé řadě zajímáme o sací výkon, ten by měl být rovný desetinásobku objemu odsávané místnosti s ohledem na hlučnost, která by neměla přesáhnout 56 decibelů.

Poradíme jak vybrat digestoř