Kvalitní dílenský nábytek od předního českého výrobce

Společnost POLAK CZ s.r.o. zařizuje průmyslové objekty, výrobní haly a šatny průmyslovým kovovým a dílenským nábytkem. 

Kvalitní dílenský nábytek od předního českého výrobce

Výběr dílenského a šatního sortimentu je obrovský - pracovní dílenské stoly a ponky, dílenské skříně, dílenské zásuvkové skříně, dílenské vozíky, kovové skříně na nářadí a kovové skříně do šaten provozů a společenských zařízení (bazény, tělocvičny atd). Veškerá výroba se uskutečňuje v České republice, kde v moderním závodu s automatizovanými výrobními linkami pracují kvalifikovaní pracovníci. Společnost se nebojí inovací a sleduje poslední trendy. Své zákazníky si našla nejen na českém, ale také na zahraničním trhu.

Kompatibilní dílenský nábytek

Pokud preferujete podniky s širokou nabídkou sortimentu, tak jste na tom správném místě a zajisté oceníte i skutečnost, že dílenský nábytek je vzájemně kompatibilní, umožňuje vybavit libovolné provozy a dílny. Dílenský nábytek zahrnuje jednoduché pojízdné dílenské stoly a ponky včetně příslušenství, které se skládá ze stojiny pro zadní stěny, nechybí závěsné panely a police, elektro příslušenství, závěsný program nářadí, plastové boxy a roletové nástavce. Výrobci u dílenského nábytku kladou velký důraz na ergonomické požadavky, samozřejmostí je variabilita a jednoduché ovládání. Dílenský nábytek v moderním designu nabízí vysoký komfort užívání v každém průmyslovém provozu.

Stabilní dílenský vozík

Společnost POLAK CZ s.r.o. vyrábí vysoce odolný a stabilní dílenský nábytek.  Dílenský vozík a další dílenský nábytek je převážně skladem, takže dodání je rychlé. V nabídce společnosti najdete kvalitní nábytek vhodný pro profesionální využití.  Dílenské vozíky jsou velice oblíbené, usnadňují na pracovištích práci díky pohybu materiálů ve skladu a na dílně. V nabídce je velké množství rozměrových tříd, takže si určitě každý vybere ten pravý model vhodný do svého provozu.