Kvalita a pohodlí doma i v kanceláři

Člověk tráví velkou část dne v práci, kde by se měl cítit stejně dobře a pohodlně jako doma. Ideálním řešením při zařizování kanceláří je vyhledat odborníky, kteří vám udělají návrh kanceláře včetně barevného vyladění.

Kvalita a pohodlí doma i v kanceláři

Firma K + V Interier s.r.o. je přední prodejce kvalitního českého kancelářského a bytového nábytku. Ve velkém výběru nabízejí moderní kancelářský nábytek nejen v internetovém obchodě, ale také vlastní dvě kamenné pobočky v Českých Budějovicích a v Písku. Firma svou činnost započala v roce 1995 a od té doby si získala řadu spokojených zákazníků. Kancelářský nábytek České Budějovice Vám nejen nábytek dopraví, ale také smontují. Pokud máte doma nestandardní prostory, není problém. Firma K + V Interier dokáže zajistit i atypický nábytek. Taktéž nemusíte ztrácet čas se zaměřením kanceláře a hledáním inspirace v katalozích s nábytkem. Firma vše udělá za vás včetně vytvoření návrhu rozmístnění nábytku na počítači ve 3D grafickém programu a ZADARMO.

 Komfortní bytový nábytek Písek

Kvalitní bytový nábytek Písek! Pokud bydlíte v jihočeském kraji a sháníte český kancelářský nebo bytový nábytek, tak sedací soupravy Písek vám můžeme jen doporučit. Sedací soupravy jsou dominantou v každé společenské místnosti a snoubí v sobě pohodlí s vysokou kvalitou a unikátním designem. A záleží jen na vás, zda zvolíte rohovou sedací soupravu nebo klasickou s úložným nebo bez úložného prostoru. Sedací soupravy Písek si můžete objednat jako kompletní set nebo samostatně. Výrazný a originální design sedacích souprav dodají každému interiéru punc luxusu. Oceníte nejen širokou paletu barev a tvarů, ale také snadnou údržbu a odolnost vůči oděrku.

 Pohodlné kancelářské židle   

Pokud trávíte spoustu hodin u počítače, tak se bez kvalitní kancelářské židle neobejdete. Jiné nároky na sezení vyžaduje obyčejná kuchyňská židle a jiné kancelářská židle. Nevhodným výběrem kancelářské židle si můžete poškodit i své zdraví. Více než 2/3 Čechů trpí bolestmi zad, a přitom není nic jednoduššího než se obrátit na kvalitního prodejce nábytku. Firma K + V Interier nabízí široký rozsah služeb, z větší části bezplatných. Tak, proč to nevyužít?