Kulečníkové stoly - ideální je mít vlastní

Kulečníkové stoly
Kulečníkové stoly! Zajímáte se o kulečník? Tato stolní hra není jen sport, ale i ohromná zábava, u které zažíváte napětí. Pro spoustu lidí je to relaxace a velký koníček či dokonce životní vášeň. Kde vznikla tato úžasná stolní hra? V Anglii ve 12. století, ovšem nehrála se na stole, ale venku na zemi. V zámeckých zahradách smetánka šťouchala zahnutými tyčemi do koulí na svém krátce střiženém zeleném koberci.

Kulečníkové stoly - ideální je mít vlastní

 Na stůl ji přenesli až Francouzi v 15. století. Kulečníkové stoly! Slyšeli jste někdy o holandském billiardu? Ten jako první hráli v roce 1600 na palubách svých lodí rybáři, aby si krátili čas, než se jim zaplní sítě rybami.

Kulečníkové stoly na T-zboží.cz - kvalita skladem. Do 2 dnů u Vás!

 
Kulečníkové stoly  - sport gentlemanů


Kulečníkové stoly v dnešní internetové době neshání jen celebrity a smetánka. Kulečníkové stoly jsou cenově potupné pro každého. Tuto stolní hru si velice oblíbila i omladina a záleží jen na vašich finančních možnostech, zda si kulečníkové stoly pořídíte do svých domácností. Kulečníkové stoly za posledních dvacet let velmi zlevnily a nabízejí se v mnoha provedeních, kde klasické zelené plátno střídá i barva modrá a červená. Stačí vám obyčejný kulečníkový stůl za dva tisíce korun? Nebo toužíte po pořádném kusu funkčního nábytku a jste ochotni investovat i padesát tisíc korun? Kulečník je sport gentlemanů, tak proč do něho neinvestovat nějakou tu korunku navíc?

 
Různě tvarované kulečníkové stoly Pool Billiard


Kuličkové stoly Pool Billiard již dávno nepatří do kategorie luxusního zboží, které si mohli pořídit jen movití lidé, restauratéři nebo klubové herny. Sháníte kulečníkové stoly v dostupných cenách? Máte zájem o kulečníkové stoly s potahem v zářivé červené barvě? Tak neváhejte a vstupte do našeho internetového obchodu s tímto artiklem.  U nás si můžete objednat nejen kulečníkové stoly, ale i příslušenství ke kulečníkovým stolům.