Kování na skleněné dveře

Firma VVSKLO s.r.o od roku 1993 nabízí komplexní služby spojené s kompletním opracováním skla včetně návrhu a realizace interiéru. VVSKLO vyrábí a prodává celoskleněné dveře, stěny, sprchové kouty atp. A pokud se zajímáte o kování na skleněné dveře a záleží Vám na kvalitě provedení a efektním designu, tak Vám doporučujeme se zkontaktovat s touto firmou. 

Kování na skleněné dveře

Skleněné dveře nejsou jen na parádu, ale mají za úkol sloužit po mnoho let. Šetřit ano, ale nikoliv na věcech, které jsou pravidelně vystavovány zátěži.  Velkou pozornost si zasluhují právě pohyblivé části, a proto vsaďte na vyzkoušenou kvalitu. Vsaďte na kování DORMA - nejnižší počet reklamací, spolehlivé kování, unikátní design!

Luxusní kování DORMA – unikátní design

Toužíte po skutečném luxusu pro Vaše dveře? Ano, luxusní kování kliky se stanou výrazným prvkem v každém interiéru. Firma VVSKLO nabízí širokou škálu designů a tvarů – kování kliky. Punc vznešenosti a originality Vám tyto výrobky zajistí nejen doma, ale i v kanceláři a v jiných společenských nebo reprezentativních prostorách. Dveřní panty a kliky prošly jako jiné díly a spotřební věci omlazením. Firma VVSKLO nabízí svým zákazníkům moderní systém s dokonalou funkčností s ohledem na design. Sklo je synonymem kreativity a vznešenosti, a proto si zaslouží luxusní kování DORMA.

Originální kování pro sprchový kout – vysoká kvalita

V poslední době se koupelny mění v lázně a sprchové kouty se nalézají i v ložnicích. Vše se přizpůsobuje lidským požadavkům. Elegantní koupelna nestačí, sprchování se ozvláštňuje i LED diodami, které v proudu vody svítí. Pokud si potrpíte na různé designové kousky, tak zajisté oceníte i kvalitní a luxusně zpracované kování pro sprchový kout. Sháníte originální kování ve vysoké kvalitě za rozumnou cenu?

E-shop DORMA!