Komfortní kočárky za rozumnou cenu - AAA Kočárky

Komfortní kočárky za rozumnou cenu - AAA Kočárky

Chystáte se na nákup nového kočárku? Výběr je obrovský, ovšem nejdříve uvažte, co od nového kočárku očekáváte. Popřemýšlejte o tvaru, váze, velikosti, o kolech a podvozku včetně výbavy a ceny.  Tvrdé plastové kolečka jsou vhodné do města a nafukovací kola se lépe hodí do přírody. Podvozek musí být stabilní, ve výbavě bývá u sportovního kočárku vanička i autosedačka. Rozhodně je finančně výhodnější si pořídit vše dohromady. A kde nabízejí kočárky Camarelo a další za rozumnou cenu ve vysoké kvalitě? Ve špičkovém internetovém obchodě AAAkočárky.cz.​​ Ohromný výběr zboží, spolehlivý zákaznický servis, při nákupu nad 4000 Kč poštovné zdarma, zázemí kamenné prodejny v Praze, kde lze uplatnit slevový poukaz s 4% slevou! Nezbytné vybavení ke kočárkům - gratis!

Kočárek PATRON – kvalitní český výrobek

Moderní design, pohodlí a bezpečnost to je kočárek Patron. Česká společnost PATRON Bohemia v roce 1999 navázala na tradiční výrobu dětských kočárků na Mělníku. Díky moderním technologickým postupům a precizní práci získala firma v roce 2007 certifikaci podle norem ISO 9001:2000.  Záruka vysoké kvality! Rozhodně stojí za úvahu trojkombinace hluboký, sportovní kočárek s autosedačkou. Ohromně jednoduchá manipulace u překládání dítěte z auta do kočárku - z automobilu vytáhnete autosedačku a pouhým kliknutím ji namontujete na podvozek kočárku.

Sportovní kočárky Firkon – efektní design

A pokud preferujete levnější polské výrobky - kočárky Firkon je dobrá volba. Kočárky Firkon se vyrábějí podle přísných evropských norem EN1888 a je pro ně typická velmi jednoduchá manipulace a sportovní design. Uživatele si cení skutečnosti, že rodinná firma nabízí každý jednotlivý díl kočárku zvlášť. Máte-li značně opotřebovaný kus nebo se vám něco ztratí, bez problému si jej můžete dokoupit.  Nechybí doplňky jako rukojeť, pláštěnka, taška, síťka atd. Máte-li zájem o zvláštní tvar boudičky, lehkou konstrukci, objednejte si kočárek Camarelo od dalšího polského výrobce, předního dodavatele kočárků na český trh.