Komfortní bydlení zajistí poctivá rekonstrukce bytu - HDS Morava

Komfortní bydlení zajistí poctivá rekonstrukce bytu - HDS Morava

Máte již představu o svém novém bydlení? Záleží na tom, co vše budete chtít změnit, a poté je nutné se rozhodnout, která firma bude realizovat vaši představu.  Rekonstrukce bytu vyžaduje zkušenost a preciznost při provádění veškerých stavebních úprav. Drobné změny jako vymalování interiéru, výměnu koberců, smontování nábytku zvládnete sami nebo si na pomoc zavoláte hodinového manžela. Pokud je nutné změnit celkovou dispozici, vyměnit elektroinstalaci, či zrekonstruovat koupelnu nebo kuchyň, doporučujeme se obrátit na odporníky.  Firmám, které slibují, že zvládnou rekonstrukci bytového jádra za tři dny, se raději vyhněte. Některý materiál má určenou dobu schnutí a mnohé činnosti vyžadují dostátí technologických přestávek, pakliže postupy nebudou dodrženy, nějaké materiály se nebudou chovat, jak deklaruje výrobce.  

Vsaďte na profesionalitu a dlouholetou praxi

Čeká vás rekonstrukce kuchyně, kterou se chystáte vybavit sektorovým nábytkem nebo nábytkem na míru?  Volba je na vás. S kuchyní na míru maximálně využijete prostor pro ni určený. Sektorová kuchyně šetří vaší peněženku, a pokud zavítáte na portál hdsmorava.cz, čeká vás zde zajímavá nabídka kuchyňských linek za rozumnou cenu. Máte-li zájem o kuchyň na míru, společnost vám pro lepší představu zdarma vypracuje 3D návrh. Je dobré si předem vytvořit vlastní návrh a ujasnit si určitá pravidla - kde bude stát lednice, sporák, myčka nádobí apod. Pozdějšími změnami se práce prodlouží a mohou se prodražit!

Rekonstrukce koupelny – HDS Morava

Stejná pravidla dodržujeme i u rekonstrukce koupelny. V první řadě je nutné stanovit rozpočet, a poté se vydejte do koupelnových studií nebo si na radu pozvěte odborníky.  Důkladně zvažte, co všechno v koupelně potřebujete s ohledem na příští léta.  Plánujete potomka nebo jste v zralejším věku? To vše je rozhodující u rekonstrukce koupelny. Před nákupem koupelnového vybavení se nechejte inspirovat fotografiemi zrealizovaných koupelen, kterých je na internetu nespočet.