Klempířské a pokrývačské práce TOMI – plní vaše sny

Klempířské a pokrývačské práce TOMI – plní vaše sny

Každý, kdo staví dům nebo opravuje střechu, bude jednou potřebovat zdatného klempíře. Klempířství jako profesi nelze vůbec podceňovat, neboť práce při konstrukci a montáži střechy jsou velmi složité a nelze je skutečně brát na lehkou váhu. Tady nešetříme ani na kvalifikovaném pracovníkovi, ani na materiálu. Mohlo by se vám to v budoucnu vymstít. Při vydatném dešti vám bude zatékat do domu a při silnějším větru vás špatně usazené tašky budou ohrožovat svým pádem na zem. Jak se vyvarovat problémům se střechou? Obraťte se na tým zkušených odborníků -  klempířství Český Krumlov.

Pokrývači Český Krumlov – konzultace, zpracování návrhů a realizace

Při pracích na střeše se setkává parta řemeslníků a to od tesaře, izolatéra, pokrývače až po klempíře. Zkušený klempíř si v prvé řadě vybere vhodný materiál, neboť jeho kvalita rozhoduje při délce životnosti střechy. Díky dobře odvedené klempířské prací předejdete mnohým problémům s odtokem vody ze střešní ale i rovné krytiny střechy. K tomu na střeše slouží horizontální položené žlaby a vertikálně umístěné svody.  Klempíř musí řešit mnohé problémy a to s okraji střechy, úžlabím, hřebeny, lemuje střešní průniky u komínů, tyčí a větracích potrubí. Navíc svou činnost musí umět skloubit s pokrývači Český Krumlov

Střechy Český Krumlov! A je hotovo

Ano, bude hotovo, ale ještě jednou si dovolíme připomenout, že při výběru střešní krytiny by se nemělo šetřit, vždy se vám vyplatí sáhnout hlouběji do kapsy a upřednostnit kvalitu před nízkou cenou a s tím spojenými pozdějšími problémy. Je třeba si uvědomit, že v první řadě jde o vaši bezpečnost, a proto by při výběru materiálu a klempířských prvků nesmí být rozhodující cena, ale kvalita.  Hledáte již delší dobu zkušené klempíře a pokrývače? Střechy Český Krumlov – parta schopných řemeslníků čeká na vaši objednávku.