Když úsporné žárovky, tak LED žárovky EMOS

Výrobci v LED žárovkách vidí budoucnost svícení, přesto někteří spotřebitelé zatím váhají. Důvodem je jejich vysoká cena. Čím více klasických žárovek máme, tím více platíme za elektrickou energii. 

Když úsporné žárovky, tak LED žárovky EMOS

To je třeba si uvědomit a raději zainvestovat do kvality s ohledem na skutečnost, že v roce 2020 s konečnou platností přebírají LED žárovky štafetu v svícení. V čem tedy spočívá jedinečnost LED žárovek? Ekologické svícení – neobsahují žádné škodlivé látky. Stačí je vyměnit za kteroukoliv starou žárovku či zářivku a úsporou energie dokážou vyrobit stejné množství světla srovnatelné kvality. Bez čekání na rozsvícení, blikání a pocitu nepřirozené barvy světla.  Životnost se udává v hodinách a pohybuje se od 10 - do 20 tisíc hodin a výše. Nabídka LED žárovek je velká a za skvělé ceny si je můžete zakoupit ve špičkovém e-obchodě shop.emos.cz.

Rychlá ekonomická náhrada s úspornou LED technologií

A co se dočtete na krabičce? Příkon ve wattech (W) udává spotřebu žárovky. Svítivost se uvádí v lumenech (lm) a určuje množství vycházejícího světla. Písmeno K - barva světla v kelvinech a určuje, ve které části spektra žárovka svítí. Symbol kruhového ovladače v trojúhelníku – takto označená LED žárovka se dá stmívat.  Nezapomeňte si všímat označení patice - E27 při velkých žárovkách, E14 při malých. Díky kompaktním rozměrům lze mnoho typů LED žárovek našroubovat do jakékoli svítilny.  

LED žárovky! Nakupujte u odborníků - EMOS spol. s r.o

Společnost EMOS působí na trhu více jak dvacet let a zboží expeduje také do zahraničí, kam směřuje zhruba 20 % celkového obratu. Široký sortiment produktů - antény a VF technika, nabíjecí baterie, žárovky a světelné zdroje, kde si můžete zakoupit kromě LED žárovek i úsporné nebo halogenové žárovky, dále baterie, domácí telefony a videotelefony, domovní zvonky, instalační materiál, kabely, konektory a další. Vysoká kvalita! Značky GP Batteries, GP Powerbank, Commax, BENsat, Belkin, Cobra není nutné představovat.