Když mobilní dům, tak od Mobilheim Plzeň!

Chcete bydlet ve vlastním nebo nemáte kde trávit víkendy a peněz vám nezbývá? Pořiďte si mobilní dům a užívejte života.

Když mobilní dům, tak od Mobilheim Plzeň!

Je známo, že český národ býval národem chatařů. Pro desítky tisíc rodin bylo běžné každý pátek vše zabalit a vrátit se v neděli. V USA a západní Evropě bylo a je zase běžné pořídit si mobilní dům. V mnoha kempech jsou viditelné mobilní domy, kde tráví lidé celé léto. Tento trend se přesunuje i do naší krásné země a úspěšně se tu zabydluje. Pořízení mobilního domu má totiž své jasné výhody.


Mobilní domy a jejich využití


Pro někoho možná bude těžké si představit celoroční bydlení v domku, který není poctivě vyzděný. Věřte ale, že to jsou předsudky. V USA žijí v mobilních domech už celé generace. Mobilní domy totiž nabízejí levné bydlení ale s veškerým standardním vybavením na které jsme zvyklí. Samozřejmostí jsou rozvody elektriky a vody, na požádání je možné mobilní dům vybavit i topením. Mobilní domy jsou zateplené a tak je možné opravdu celoroční bydlení.


Mobilní dům – nový nebo použitý?


S použitými mobilními domy je to stejné jako s každým jiným zbožím. Použité mobilní domy jsou samozřejmě levnější. To nemusí být na závadu. Na stránkách http://www.mobilheim-plzen.cz/ se dozvíte, že starší mobilní dům lze snadno opravit, provést nové zateplení, novou elektriku včetně revize a podobně. Nechte si udělat nabídku.


Mobilní dům od Mobilheim Plzeň


Když mobilní dům, tak od specialisty: Mobilheim Plzeň. Mobilheim Plzeň patří mezi zakládající členy asociace pro prodej mobilních domů. Základem nabídky jsou mobilní domy celoroční nové i použité. Mobilheim Plzeň se o vás opravdu kompletně postará. Nabízí dopravu mobilního domu zdarma po celé ČR (a to velmi rychle), provede jakékoliv úpravy včetně zateplení, výměny oken, elektroinstalace. Samozřejmostí jsou náhradní díly na veškeré dodávané mobilní domy. Mobilheim Plzeň pro vás zajistí dokonce i úvěr – není důvod váhat!