Kde vám dobře poradí s výběrem ložiska? Zkuste to v Nymburku.

Kde vám dobře poradí s výběrem ložiska? Zkuste to v Nymburku.

Při výběru správného typu ložiska, vhodného pro vaši aplikaci, pořádně měřte. Můžete také nahlásit číslo ložiska, pokud jej znáte. Existuje nekonečné množností druhů a typů ložisek.  Někdy je těžké se v nich vyznat. Pokud se obrátíte na odborníky v ryze české společnosti Aknilas s.r.o. se sídlem v Nymburku, rádi vám pomohou vybrat správný typ ložiska, vhodného pro váš účel. Zboží je skladem a ihned se odesílá, speciální produkty jsou k dispozici nejpozději do tří dnů.

Ložiska a další sortiment společnosti Aknilas

Společnost dodává ložiska a další průmyslové komponenty určených pro výrobu, servis strojů a strojních zařízení. Jde především o ložiska a lineární vedení od předních světových výrobců, jako SKF, INA – FAG, TIMKEN, FAG, NSK, NTN, KOYO, McGill, LOCTITE, GUFERO, RUBENA, SIMRIT, MEGADYNE, GATES a od dalších prověřených dodavatelů z Evropy, Ameriky a Japonska. V jejich sortimentu nechybí ani ozubená kola, řetězy, ozubené, ploché a klínové řemeny, gufera, o-kroužky, v-kroužky a další těsnící prvky, nebo průmyslová lepidla a maziva. Řada značky Spanjaard obsahuje aditiva, čističe, mazadla, separátory, safestep, autokosmetiku i opakovaně plnitelné nádoby.

Jak vybrat ložisko a prodej ložisek

Pokud znáte konkrétní typ v podobě číselného označení, stačí nahlásit číslo. Jestliže jej neznáte a potřebujete doporučit vhodný typ, není to žádný problém. Typ ložiska vyplyne z jeho rozměrů, takže stačí ložisko změřit pomocí posuvného měřidla, tedy šuplery. U evropských ložisek stačí měřit ložisko s přesností na mm, ložiska uváděná v palcových rozměrech měřte na desetiny mm. Změřte vnitřní a vnější průměr ložiska i jeho šířku. Prodej ložisek probíhá rychle. Naměřené údaje vyplňte do formuláře. V nabídce jsou velká i malá ložiska, složitější i klasická a cenově dostupná ložiska určená pro méně náročné aplikace.