Kde přehrávat VHS kazety?

Kde přehrávat VHS kazety?

Máte doma staré videokazety, nemáte již přehrávač a rádi byste se na Vaše videa podívali a zavzpomínali s přáteli na společně strávené chvíle? Kde si máte ale Vaše videokazety přehrát.?

Digitalizace s vyzvednutím u vás doma

Mám pro Vás jednoduché řešení! Nechte si Vaše záznamy zdigitalizovat pomocí naší služby digitalizace s vyzvednutím u vás doma. Tato služba je naší službou "all inclusive". Abyste nemuseli nikam chodit a starat se o to, že musíte zaslat balíček, nebo objednat kurýra, tak vše vyřešíme za Vás. Osobně Vás navštívím a převezmu si od Vás Vaše videokazety nebo jiné analogové záznamy – Hi8, 8mm, Filmové kotouče 8mm a 16mm a také Diapozitivy nebo Negativy.

Proces digitalizace

Poté provedu samotnou digitalizaci videopásek do počítače. Video je převedené do formátu MP4 nebo Mpeg2. Videokazety je dobré zálohovat, protože se jejich kvalita záznamu časem velmi snižuje. Některé horší videokazety jsou po několika letech dokonce úplně "nečitelné". To se Vám s digitalizovaným záznamem nestane. Ten svoji hodnotu neztrácí.

Digitalizace provádím na přístroji Canopus ADVC, což je audio digitální video konvertor. Díky tomuto konvertoru získám z Vašeho videa maximální kvalitu jak po zvukové, tak po obrazové stránce.


 

Úpravy zdigitalizovaného videa     

V základní digitalizaci Vám upravím okraje obrazu (oříznutí vlnících se okrajů) a také vyčistím zvuk - odeberu šum a tím se zesílí čistý zvuk. Pokud si ale přejete ještě i další úpravy Vašeho videa, není to pro nás problém. Domluvíme se, co s videem chcete provést a jakýkoliv sestřih, zkrácení, rozdělení apod. provedeme na míru nebo třeba pro Míru, k narozeninám nebo Vánocům J. Většinou se jedná o sestříhání záznamu do kratší podoby nebo k Vašemu videu vytvořím "kapitoly" a základní DVD menu a vy tak budete moci mezi jednotlivými obrazy videa jednoduše přecházet, jak si budete přát.

Finální DVD můžeme upravit i potiskem krabičky a DVD média.

Hotové video můžete mít vypálené na DVD, nebo Vám ho nahraji na jakýkoliv datový nosič - flash disk, harddisk a podobě. Ty všechny máme skladem a vybíráme podle velikosti zakázky ten správný a vhodný právě pro vás. Můžete si však donést i vlastní. Je možné Vaše video zaslat i elektronicky přes internet pomocí zabezpečené služby Moje záloha – archivace a Cloud.

Dodání materiálů k převodu

Když je video převedené, digitalizované, opět Vás navštívím a zavezu Vám hotové DVD, HDD, Flash disk a Vaše původní videokazety, kam si budete přát - ať už domů nebo do práce.

Pokud máte zájem o moji službu, kontaktujte mne a domluvíme si veškeré podrobnosti.

Nebo se u nás zastavte na pobočce Marie Cibulkové 26, Praha 4 kdykoliv v otevírací dobu J

 

S přáním příjemných rodinných zážitků
Marek Kotala – Digitalizace VHS
www.vhs-prevod.cz
vhsprevod@gmail.com
+420 724 111 234