Kde hledat inspirace pro vaše bydlení?

Kde hledat inspirace pro vaše bydlení?

Rádi čtete a trávíte svůj čas smysluplně hledáním zajímavých informací či podnětných inspirací. Zároveň je vaší obrovskou zálibou vše, co souvisí s bydlením a jeho zhodnocováním. Pak máme něco pro vás. Přinášíme vám inspirace na virtuální místa, které vám nabízejí pravidelný přísun aktuálních novinek, trendů či rad a nápadů právě o bydlení.

Rady pro domácí kutily, hospodyně i příznivce zdravé stravy

Internetový magazín Mojebyvanie.eu je zdrojem zajímavého čtení pro desítky až stovky domácí kutily, hospodyněk a všechny lidi se zálibou v jejich vlastní domácnosti. Vždyť domů je tím místem, které si zaslouží naši maximální pozornost, a proto vždy padne na užitek, pokud se dozvíte něco nového, čím vylepšíte i váš interiér či zahradu. Pro zručné mistry nabízí například rady, jak si postavit plot formou moderních gabionů či položit plovoucí podlahu. Ženám v domácnosti například články o pracích v zahradě během jednotlivých měsíců v roce nebo zajímavých plodinách, které si vypěstujete jednoducho i samy. Příznivcům zdravé výživy zas návod, jak si připravit vlastní chutné a výživné klíčky. A to byl jen stručný výběr. Navštivte proto tento magazín o bydlení i vy.

Články o bydlení i pro lidi žijící v bytech

Inspiracemi na zdroje podnětných článků o bydlení nekončíme. Představujeme vám i nový internetový magazín o bydlení MagazinByvanie.sk, který si buduje své stále čtenářské publikum. Je zaměřen zejména na praktické rady pro domácnost, jaké ocení opravdu každý. A to nejen lidé bydlící v domech. Z témat článků vybíráme například tipy na efektní domácí čističe, postup správného čištění zahradního postřikovači tak, aby nedošlo k jeho znehodnocení či inspiraci na kompostování i v domácnostech žijících v bytech pomocí vermikompostu. Magazín Bývanie se stane i vaším zajímavým čtením.